Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Подготовка за боядисване на джанти.

Впечатления и препоръки, ценни съвети,
Потребителски аватар
IvO
Регистриран: 14 август 2008

Re: Подготовка за боядисване на джанти.

Мнение от IvO » 12 авг 2011 11:27

То така е модерно, толкоз разбираш и ти.. (tease)

Потребителски аватар
Daz
Регистриран: 20 декември 2010

Мнение от Daz » 13 авг 2011 17:36

Nedra написа:Всяко нещо си иска своето, по-добре изглеждат определено, предполагам и колата се е отворила. Не съм съгласен, че със спрей щеше да ти излезе по-скъпо, един бял спрей е 5-6 лв ще ти стигне за 4-те джанти.
Ами незнам къде спрея е 5-6 лева, но тук във Варна е 9.80 бройката :) Един спрей щеше да ми стигне за 4-те джанти само за една ръка, която при боядисването със спрей за 4-5 месеца и боята започва да пада (особено през зимата). За това щяха да ми трябват 2-3 спрея (около 30 лв). И за това ги направих със автоемаиллак. А колкото до пясъкоструйки и незнам си какво - колата се използва за работна (не казвам, че трябва да изглежда зле), а и не е първа младост за да пръскам пари за боядисването на джанти :) За мен така както станаха моите джанти за 10 лв съм доволен :) А и нищо не ми прече за 3-4 часа работа следващата година да ги боядисам пак :)

Потребителски аватар
staikov
Регистриран: 15 декември 2008

Мнение от staikov » 31 авг 2011 16:22

Както се вижда в първия ми пост когато съм пуснал темата а това е било преди 2 години аз дадох не малко пари 40 лв.
Но до ден днешен джантите са си такива каквито са на снимките слет боядисването нямат дори точка ръжда.

Колеги нали знаете винаги в краина сметка евтиното излиза най-скъпо....
Ефекта може да стане почти същтия и за 10 лв но като ще ми искара само месец или 2 и после пак да ги правя и така пак ще доиде същтото но нервите и триенето никои не ги брои .... ;)

Отговори