Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Suprotec - обща поръчка на цени на едро

Смазочни материали, охладителни и спирачни течности.
Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 22 юли 2016 17:42

В понеделник ще пробваме да съживим на Милев ежедневката. Ще пишем резултати.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Мнение от BaiLamarin » 31 юли 2016 00:07

Понеже на пежака се наложи да вадя разпределителния вал мога да успокоя-нищо притеснително за 15-тина хиляди не е станало. Наистина мие- даже е домъкнала по магистралите някой налеп, вижда се по леглата. Което ме кара да напомня нещо, дето малко хора си дават сметка. Промивайки ла.нарници с промивни масла ги убивате! Всичко закоксувано по маслените магистрали се кърти и отива в лагерите... Това между другото. :) Иначе "меките минерали" леко се виждат в контактната зона на вала- ако не ме мързи ще се опитам да ги снимам. По алуминия където се е отложило е много хлъзгаво, без да оцветява като метализаторите .Естествено мотора отново си е китайско-кликърска простотия, никаква добавка не може да поправи това.:) И факта, че днес колите се проектират и правят от кретени.
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
BaiLamarin
Контакти:

Мнение от BaiLamarin » 07 авг 2016 23:43

За снимка не става - почти е незабележимо, не оцветява повърхностите. Освен, че са хлъзгави на пипане. Обаче докато си пасвах ремъка се потвърди очакваното- компресията се е върнала. Това малко моторче трудно се превърта на ръка. Като добавим и очевадното разтваряне на отлаганията- явно добавката върши заявеното на етикета. За момента не съм забелязал негативни резултати, но и пробега не е голям за генерални изводи от дълготрайния ефект от нея.
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
Nasko-Kan4ok
Регистриран: 02 юни 2010

Мнение от Nasko-Kan4ok » 29 май 2017 11:33

Здравейте, интересна тема. Прочетох я изцяло. Бихте ли споделили все още ползвате ли си обработените с този продукт автомобили? В предните постове има посочен линк на продукта на вносителя, но цени не видях. Толкова ли е конфиденциална тази информация за цените, че 9 страници никъде не е спомената? Само от едно място ли се продава? Ако е чак такава велика манна небесна и прави чудеса с изстрадалите двигатели, защо не е масова?
Аз лично абразив под каквато й форма и вид не бих сипал в двигателя на автомобила щом го ползвам всеки ден. За спорта (експеримента) бих се навил да разбера колко ще издевателства и какво ще му е поведението, но след такъв налят абразив на дълъг път не бих тръгнал с автомобила.
Мое мнение. Надявам се да не съм обидил никой с изказването си.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 29 май 2017 12:33

Цени има на сайта. Не знам къде си гледал. Също така май не си прочел темата както трябва. Грешно разбираш думата абразив ;) Поразгледай и малко клипчета в youtube за да разбереш принципа на действие ;)

И да не съм голословен - да, караме си колите, въпреки че сме им сипали "абразив" в двигателя (hiro) (hiro) (hiro)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
toneto66
Регистриран: 29 януари 2009
Автомобил: ВАЗ 21101
Контакти:

Мнение от toneto66 » 30 май 2017 09:08

Здравейте. Нека и аз да изкажа моето мнение по тази добавка ,че бях забравил да спомена.На наш Форд транзит 89г.
му сложих от нея и тази зима си палеше на миносовите температури без проблем.Докато преди това имахме голям проблем зимно време.Затова аз съм много доволен от Suprotec.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 31 май 2017 00:04

Фолксвагена от видеото все още е в добро здраве въпреки всички закани, че е пред умиране. Предстои още една смяна на масло и още един етап на третиране със Suprotec. Lexus-a също много хареса добавката и той ще поеме втора доза от нея.

Потребителски аватар
BaiLamarin
Контакти:

Мнение от BaiLamarin » 02 юни 2017 13:26

Мек абразив- европейсик мъж. :) В момента съм на поддържащата- мина 3 третирания с интензив. Сегментите са отлепени, кочината лети почти като нова. :) Понеже гледах и едно анти- видео за супротек от един млад дебил... Пърдон блогър. От тея дето се раждат умни... Та за найсти път да подчертая нещо, което пише на сайта. Да- разтваря засмоляванията и отлепя сегменти. Това съживява мотора. Подобрява смазването в зоните на контакт. НО НЕ ГИ ВЪЗСТАНОВЯВА /разбира се това е невъзможно- наноботите не могат чак такива чудеса... :)/. Ако има някакъв механичен проблем и износване след почистването ефекта е отрицателен... Та преди да сипете преценете си състоянието на возилото. :cheers:

Отговори

Върни се в “Горива, смазочни материали, течности и химия”