Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Събор 2013

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Re: Събор 2013

Мнение от Nelly » 31 май 2013 16:16

Аз имам едно предложение, малко закъсняло, ама искам да "чуя" мнението ви.

Какво мислите да се покани "Москвич" Клуб на събора?

Или да се измисли един национален събор на Лада, Москвич и Варбург (трабант)?
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
Mr.Lemon
Регистриран: 15 март 2009
Контакти:

Мнение от Mr.Lemon » 31 май 2013 18:02

Нали миналата година се говори за това и нещо не се получи , а и е малко късно според мен

Потребителски аватар
feelson
Регистриран: 05 август 2010

Мнение от feelson » 31 май 2013 19:43

Аз съм съгласен за москвич и то много бройте ме "ЗА" !!!

Потребителски аватар
white_shark
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 01 юни 2013 00:38

Общ събор надали ще стане,но по-скоро може да си спретнем един фест подобен на италфеста и да бъдат поканени собственици на автомобили произведени в социалистическите страни.
Не е тайна,че има хора,които имат негативно отношение към Лада като марка(по тоя повод няма и тема тук с официална покана за събора ни,който започна днес),но аз имам контакти с доста членове на Москвич клуба,част от които са познайници на старите членове тук м/у другото,които нямат нищо против идеята и дори в лични разговори са изявявали желание за общи срещи.Историята помни доста добри общи сбирки като тази в Хасково,Обзор,Копривщица,които се случаваха почти на магия без каквато и да е по-специална организация...набелязвахме си дата,точка на картата и хоп 20-30 коли с 50-60 човека на едно място.Та киселяците дето имат против различните марки най-вероятно няма да присъстват,ще сме в по-редуциран състав,но пък ще е хубаво като в добрите стари времена (victory)
Живот и здраве на Узана желаещите такава сбирка може да я обсъдим по-подробно.Радвам се,че пак се заговаря за общи мероприятия.Тия коли винаги за били от една епоха и е редно на "стари години" вместо да ги противопоставяме да ги наредим в редица и да им се радваме :cheers:

Потребителски аватар
Jang1r
Регистриран: 21 март 2008
Контакти:

Мнение от Jang1r » 01 юни 2013 23:38

Може ли хора не притежаващи марката да присъстват? :D

2103_gabrovo
Регистриран: 16 май 2013

Мнение от 2103_gabrovo » 02 юни 2013 21:27

Аз съм ,,ЗА,, съвместен с други соц.автомобили събор,броите ме ,,ЗА,, !!! :cheers:

Потребителски аватар
1300
Регистриран: 27 април 2009
Автомобил: ВАЗ 21011

Мнение от 1300 » 03 юни 2013 01:22

Като слушах членовете на Москвич клуба този събор надали биха дошли 5 Москвича на нашия събор.Вчера останах крайно разочарован от това как закриха единствената присъстваща Лада с един контейнер.
"1300" since 1979

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 03 юни 2013 02:28

Какво да ти кажа колега...аз лично не съм изненадан от тая изключително просташка постъпка.Още по-жалко е,че никой не се е намесил да направи забележка...нещо продиктувано не от безразличие към случващото се ами от откровено нежелание и страх да не би да си развалят отношенията с тая групичка от 5-6 човека,която в действителност единственото,което прави с постъпките си е уронване авторитета на клуба.Това да не си уважиш гостите на мероприятието е действителна проява на ниска култура и възпитание.Съжалявам,че така се е получило :-|

gomorrah
Регистриран: 13 декември 2010

Мнение от gomorrah » 03 юни 2013 17:06

Направо нямам думи...... Явно тази групичка хора от "москвич клуба" се имат за нещо повече от нас и може би всички останали......... Аз се радвам на всички които карат и подържат стари руски машини ..... и вчера влезнах в форума им да разгледам дали са качили снимки , клипове и т.н. апък тооо какво да прочета .... мисля че Мирката беше питал за номер за ладата си и беше писано че ако има лади то ще са с кирка в предния капак и изгорени...... и както лайт шарк беше писал миналата година на нашия събор като доиде Мирката с московеца някой нещо направи ли му ...? Даже всички се радваха да го разгледат и т.н. Никои не се е надувал и да му подхвърля разни изречения заядливи.... Пълна ПОСТОТИЯ !!!

Добре , че не съм регнат в форума им да ми излизат всички теми , че сигорно щеше да ме заболи главата !

Мирка , това с контеинера да не е била твойта Лада ?

П.П - добре , че не посетих събора им !!! Жалко само че има много свестни хора из между тях и те се знаят !!!

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 03 юни 2013 18:28

Пас...
Последна промяна от Frysco на 12 юни 2013 00:21, променено общо 1 път.

Заключена