Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Събор 2013

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Re: Събор 2013

Мнение от Nelly » 03 юни 2013 21:20

Във всяко стадо има мърша - МОЛЯ НЕ СЛАГАЙТЕ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ!
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
tcyri
Регистриран: 11 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2107
Контакти:

Мнение от tcyri » 03 юни 2013 23:17

gomorrah написа:Направо нямам думи...... Явно тази групичка хора от "москвич клуба" се имат за нещо повече от нас и може би всички останали......... Аз се радвам на всички които карат и подържат стари руски машини ..... и вчера влезнах в форума им да разгледам дали са качили снимки , клипове и т.н. апък тооо какво да прочета .... мисля че Мирката беше питал за номер за ладата си и беше писано че ако има лади то ще са с кирка в предния капак и изгорени...... и както лайт шарк беше писал миналата година на нашия събор като доиде Мирката с московеца някой нещо направи ли му ...? Даже всички се радваха да го разгледат и т.н. Никои не се е надувал и да му подхвърля разни изречения заядливи.... Пълна ПОСТОТИЯ !!!

Добре , че не съм регнат в форума им да ми излизат всички теми , че сигорно щеше да ме заболи главата !

Мирка , това с контеинера да не е била твойта Лада ?

П.П - добре , че не посетих събора им !!! Жалко само че има много свестни хора из между тях и те се знаят !!!
Само да кажа че повечето хора който плюят Лада имат по някой чарк именно от омразната им марка щото е по-качествен и евтин,ама трагнали да се правят на интересни,Все едно да снимам един москвич зелен до някоя еко тоалетна и да кажа че са близнаци.Няма такова нещо аз не съм такъв човек,както повечето от вас се радвам на соц. автомобилите и нямам лоши помисли към тях.Заради тази гавра администрацията на клуб Москвич би трябвало да направят нещо от сорта на БАН за известно време примерно.

П.С. Знам че не е по темата обаче се ядосай и трябваше да го напиша някаде.може да го премести някой в спам темата ако му се занимава :cheers: :cheers: :cheers:

Потребителски аватар
white_shark
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 03 юни 2013 23:35

tcyri написа:Заради тази гавра администрацията на клуб Москвич би трябвало да направят нещо от сорта на БАН за известно време примерно.
Това значи администрацията да си наложи сама на себе си бан... (hiro)

Радо кажи ми на ЛС поне с кой приказва и ти каза,че нищо не е станало.

Потребителски аватар
tcyri
Регистриран: 11 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2107
Контакти:

Мнение от tcyri » 03 юни 2013 23:36

Значи е време за протест да се смени управата на Москвич форума :D :D :D :D :D

Потребителски аватар
white_shark

Мнение от white_shark » 03 юни 2013 23:49

И как ще стане това като никой не иска да си разваля отношението с другия...иначе задкулисно се казват нещата ама накрая все аз излизам контрата 8-)

московчанин2140
Регистриран: 16 януари 2009

Мнение от московчанин2140 » 04 юни 2013 00:12

Здравейте, колеги!
От две години не бях влизал във вашия форум. Днес го зачетох, интересуваше ме вашата среща 2013г.
Прочетох и настоящия дебат..... Двата дена бях на Москвичарския събор... Отсъствах само по време на автопохода до Трявна и след него(правихме разходка до пещерата ,,Бачо Киро") до към 18.30-19ч.
Прочетох за ,,затискането с контейнер на Лада", явно с боклукчииски контейнер, за да и се възпрапятства предвижването. Това не съм го видял. Това, което видях с периферното си зрение, без да обръщам особено внимание е Лада светъл цвят(може би бяла) да се движи по плаца. Модел с правоъгълни фарове(04, 05, или 07).......
Извинявам се от мое име за случилото се и за нанесените обиди.
Смятам, че огромната част от присъстващите на събора не биха направили това...
Не познавам момчетата, които са били в колата.....а и не съм обърнал внимание....
Като глобален модератор на москвичарския форум още един път се извинявам!
Моля, дайте да не бъдем като хардлайнерите(ултрасите) на футболните отбори, който ходят на мач да се сбият и не могат, не искат и не търпят чуждо мнение.... Това са хора без капка мисъл в главата.

Извинете от мое име още един път!

московчанин2140 (Бако)

Потребителски аватар
1300
Регистриран: 27 април 2009
Автомобил: ВАЗ 21011

Мнение от 1300 » 04 юни 2013 00:48

Бялата Лада,просто мина и отмина.Точно на края когато се правеше общата снимка контейнера за боклук седеше пред синята Лада на колегата mzeto.Напълно ми е ясно,че не всички притежатели на марката Москвич ненавиждат Ладите.Аз лично останах доволен от събора макар и да бях там за ден.Запознах се с много точни момчета,някои от които даже ми дадоха съвети за подобрения по моята Лада.Просто останахме твърде малко автомобили и от двата фронта за да се стига до такива глупости. :)
"1300" since 1979

Потребителски аватар
DaniTo
Регистриран: 09 август 2011

Мнение от DaniTo » 04 юни 2013 00:53

Колеги няма как и аз да не се включа в дебата :evil:
на тазгодишния събор на клуб Москвич имах възможността да присъствам, и по стечение на обстоятелствата се наложи да отида с ладата. Нямате си на представа за какво вулгарно поведение става на въпрос! През целия ден бях в постоянен страх, дали няма да ми потрошат ладата :? Притесненията ми бяха напълно основателни, понеже още на входа имаше реплики от сорта:
'' махни го тоя гюм от тук ; тая болест няма да излезне на ход; ще ти забием крика в прозореца; стой в нея да не сме те видели да слизаш от нея....'' и още куп други глупости, което е тъпо. Разбира се става на въпрос за група от 10-15 човека, които не спряха да демонстрират простащината си през цялото време.
Разбира се булшинството от колеги са много добродушни към ладата и към мен изцяло, което им прави чест ;)

Въпреки всичката простащина аз нямам нищо против на нашия събор да има и москвичи, все пак сме колеги, а в днешно време притежателите на соц. возила са много малко, и би било хубаво да се подкрепяме ;)

Потребителски аватар
white_shark

Мнение от white_shark » 04 юни 2013 12:42

Бако истината е,че хората са дошли да се забавляват,а са били обиждани и едно извинение при свършен факт е крайно недостатъчно,закъсняло и ненужно.Проблемът е,че някои хора покрай нехаресването на марката Лада започват да изливат това негативно отношение и към хората притежаващи Лади.И тая ситуация ще продължи докато въпроса не се постави на масата дали искаме положението да си остане такова и да ни говорят под общ знаменател колко сме прости,вулгарни и т.н. или ще се държим на ниво и да имаме уважението на всички.Просто за мен лично е недопустимо да сме в най-лоши отношения с фенклуба на другата най-голяма марка на съветското автомобилостроене.Тия две марки се допълват по-скоро отколкото противопоставят - Лада е символ на моторспорта,а Москвич притежава ретро стойност,а да не говорим,че това са били най-масовите автомобили на поколения българи.Просто е абсурдно по форумите да се пишат извинения,да се говори,че това са действия на шепа хора и другите нямат нищо против лададжии и в следващия момент всяка година благодарение на масовото ни бездействие всичко се повтаря,защото тая шепа хора се оказват организатори на събора и никой не смее да каже и дума,защото щели да си хвърлят нещата и сами да си правим събор.При положение,че това идва от организаторите е съвсем нормално да се счита,че повечето редови членове са на същото мнение.Скоро почнах и да си задавам въпросът чии е вече събора-на организаторите или на хората.Въобще на мен ми е обидно от това идиотско държание и една от причините да не дойда е точно тази.

московчанин2140
Регистриран: 16 януари 2009

Мнение от московчанин2140 » 04 юни 2013 14:28

Коце, искам да изчакаме малко. Темата стана донякъде емоционална. Емоцията не е добър съветник. Притеснявам се от емоционалните решения и действия, тъй като и аз понякога правя такива постъпки.... Притеснявам се също под въздействие на емоциите темата да не се превърне в интрига. Затова писах тук лично съобщение на един колега с конкретни въпроси, просто чакам да ми отговори. Разбира се ще взема отношение.
Благодаря!

Бако.

Заключена