Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Предложения за място на събор 2013

ladaturbo
Регистриран: 10 януари 2013

Re: Предложения за място на събор 2013

Мнение от ladaturbo » 20 фев 2013 19:08

Иво, ти май нещо не можеш или не искаш да ме разбереш !!! Казвам само, че има мн хора които искат на морето, а колкото до това колко коли ще има на Узана или на морето за мен не е проблем да сме и само 2 коли, това че ти или някой др не искате си е ваша работа ;) по броя на хората харесали поста в ФБ смятам че няма да сме 5 или 10 коли ;) които където иска да ходи, аз и др колеги сме се ориентирали към морето. които иска да заповяда :)

Потребителски аватар
bumbal1
Регистриран: 04 октомври 2010

Мнение от bumbal1 » 20 фев 2013 19:37

хайде на моретоооо :cheers:

Потребителски аватар
MOTO`manqk
Регистриран: 05 септември 2008

Мнение от MOTO`manqk » 20 фев 2013 19:51

Друго кво пише във фаце боок?

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 20 фев 2013 20:01

Не знам какво сте се разбирали във Фейсбук, но аз прехвърлих всички мнения няколко месеца назад и не открих да има някакви конкретни договорки за каквото и да било, камо ли за събор на морето. Според мен разсъждавате малко детинско - аз искам еди-къде си и другаде няма да отида. Разберете, че идеята е да се съберем, а не да се разделим. Затова и трябва да се съобразим с мнението на повечето хора. Гледах разни мнения за писти, но истината е, че ние дефакто нямаме клуб, съответно клубна каса в която да постъпват средства за да си платим за писта. Това доколкото знам в България го правят само от БМВ клуб. Колко от вас си платиха членският внос за да просъществува клуба? Аз въпреки, че живея във Варна съм съгласен за събор на Узана. Може на морето да ми е по-близо, но пък трябва да отчетем факта, че има много хора от западна България, които трябва да бият доста път за да дойдат и това ще ги откаже. Затова идеята за Узана е добра - защото е в центъра на България и всички (относително) са еднакво далеч. Още повече, че миналата година е имало хора, които са се нагърбили с организацията в Узана и доколкото разбрах е било на ниво. Тази година ще е по-добре. Вече догодина може да се мисли за смяна на мястото. А пък това което искате вие е да се направи нещо, от някого, някъде. Така не се организира събитие. Ако толкова искате среща на морето може юли/ август да направим една морска среща и който може да присъства, но определено мисля че събора трябва да е на Узана, ако разбира се хората направили го възможен преди година се наемат пак да го организират.

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 20 фев 2013 21:29

johny_x3m, напълно те подкрепям! :cheers:

Никой ли не запази контакти - телефони и т.н. на момчетата от Габрово?
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 20 фев 2013 22:26

Един от "виновниците" за миналогодишния събор е колегата Станчо( gomorrah ). Контактите му ги има във форума. А и той сам беше писал, че ако се наложи може пак да се нагърби с организацията.

gomorrah
Регистриран: 13 декември 2010

Мнение от gomorrah » 21 фев 2013 19:25

Хора , не си мислете , че някои се натиска да е на Узана... Ако се организира и има желаещи нека е на морето. Няма никакъв проблем. Миналата година направих каквото можах , поне да има събор. Ако тази година остане на Узана имам помоща на Миро (mzeto) и мисля , че ще се справим по добре с организацията . На който нему е харесало , съжалявам....

Потребителски аватар
Schnitzera
VFTS-CCCP
Регистриран: 17 юни 2008
Контакти:

Мнение от Schnitzera » 21 фев 2013 19:53

по броя на хората харесали поста в ФБ смятам че няма да сме 5 или 10 коли

(hiro) (hiro) (hiro) Винаги успявате да ме развеселите обаче :D

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 21 фев 2013 21:46

Не се заяждайте един друг

Моето мнение е, че сме прекалено малък клуб, за да правим разцепване на събора.

След като се дават много други клубове за пример - пак да ги дадем - не съм чувала друг клуб да се разцепи, заради място на събора. Но пък има и нещо друго. Те си имат едно местенце и си се събират всяка година на това място. Дали са завързали връзки, или просто с течение на времето им е станало "запазена" марка - не знам, но е факт

Ето като пример далеч от форумите - има една "сладкарска" група от любителки, които всяка година от 5 години насам се събираме на Цигов Чарк по майските празници 24-25-26. Това си стана традиция! Да, на едни датите са им удобни, на други - не. Нооооооооооо... датите и мястото са тези, защото една ги организира и никой не се наема да смени мястото - предложения - бол, действия - нула.

Така, че... Мислете и предлагайте не само като предложение, ами и като реализация!

Станчо, не го приемай лично! Аз не присъствах, но от разказите на другите останах с впечатлението, че 99% са доволни и им е харесало. ФАКТ, който се потвърждава от желанието им пак да е там събора!
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
Марто
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 31 март 2008
Контакти:

Мнение от Марто » 24 фев 2013 12:14

До момента е предложено само УЗАНА реално, моля колегите които предлагат море да предложат конкретна оферта за да може да се гласува за нея!!! Трябва място, хотели, условия и човек на място който да подпомогне. Иначе работите вървят към единствено място предложено.
Nobody gonna take my car, I'm gonna race it to the ground, Nobody gonna beat my car, It's gonna break the speed of sound, Oooh it's a killing machine, It's got everything, Like a driving power big fat tyres, and everything

Заключена