Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Предложения за място на събор 2013

Потребителски аватар
valio_subaru
Регистриран: 28 февруари 2012

Re: Предложения за място на събор 2013

Мнение от valio_subaru » 24 фев 2013 12:15

Приемате ли хора, които управляват други автомобили, а в същото време са големи фенове на ВАЗ, защото са отраснали с тази марка ? :?: :cheers:

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 24 фев 2013 13:19

valio_subaru, не вярвам някой да възрази! За мен си добре дошъл! Аз също управлявам друг автомобил в момента, но все още притежавам ВАЗ по документи :mrgreen:

Марто, предложението за морето ще стане ясно другият месец! Предполагам, че тогава колегите ще пишат
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
burmov
Регистриран: 15 януари 2009

Мнение от burmov » 24 фев 2013 17:08

аз да се намеся като редовен в последните години посетител на събора.
на Узана миналата година беше ок малко куцаше организацията но ако тая година е там мисля че нещата ще са ок.
на летището в Сливен организацията беше по добра но това беше благодарение на няколко колеги които за жалост смениха марката и поизоставиха лададжийската си страна.

като цяло където и да е събора аз ще дойда стига някой колега да се нагърби с организацията.

:cheers:

Потребителски аватар
Lucas Scott
Регистриран: 24 април 2010

Мнение от Lucas Scott » 24 фев 2013 22:31

Организацията на узана куцаше малко защото в последния момент се разбра каде и кога ще е събора и колегите които се нагърбиха да го организират (главно Станчо Gomorahh) нямаха време . Ако тази година благоволим да стигнем до някакво решение по скоро във времето и пак сме на Узана съм обеден че всичко ще е супер. Все пак нищо не става за 1 2 седмици.. срокат миналата година беше прекалено кратък .

Потребителски аватар
Kr.Nikolow
Регистриран: 09 юли 2012

Мнение от Kr.Nikolow » 24 фев 2013 22:39

Аз подкрепям групата за Узана, но ако може да се направи някакво гласуване за датата. Примерно да не е на 15-16 юни, а следващата седмица (22-23). :(

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 24 фев 2013 23:41

Аз малко се пообърках, ама тази тема е само за Предложения за място, а другата тема СЪБОР 2013 ще е за дати и всичко останало
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Gosh
Регистриран: 08 март 2009

Мнение от Gosh » 26 фев 2013 17:01

Аз присъствах на събора в Сливен и наистина много ми хареса ,имаше и състезания което лично на мен (предполагам и на доста колеги ) им допада . Съжелявам ,че немога аз да помогна с организацията , но бих се радвал ако събора е някъде където биха могли да се организират състезания според мен е доста по-забавно.

Потребителски аватар
Марто
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 31 март 2008
Контакти:

Мнение от Марто » 27 фев 2013 08:53

... колеги втора седмица предложения за друго място освен Узана няма! Феновете, които бяха за морска среща - няма ли да предложите нещо ?
Nobody gonna take my car, I'm gonna race it to the ground, Nobody gonna beat my car, It's gonna break the speed of sound, Oooh it's a killing machine, It's got everything, Like a driving power big fat tyres, and everything

ladaturbo
Регистриран: 10 януари 2013

Мнение от ladaturbo » 27 фев 2013 14:05

колега, ние за морски събор няма да предлагаме нищо защото така като гледам тук няма желаещи, ние си имаме номерата и се чуваме по телефона, вие тук искате за Узана, аз не искам да се цепим защото става мн гадно :( :( ако датата ви е различна от нашета бих дошъл поне за един ден при вас ;)

gomorrah
Регистриран: 13 декември 2010

Мнение от gomorrah » 27 фев 2013 17:41

Абе толкова ли е важно къде ще сме...... не сме толкова голям клуб да се делиме.......... чак от такова значение ли е мястото.....????? не е ли по важно да сме всички заедно ? Просто за морето ще е по удобно на хората които са от източна България , но тези от западна ще имат един ден път за идване и отиване, което си е както разход на средства така и на време което можем да прекараме заедно ......... Поне аз така мисля.... Няма ли кой да се наеме да го организира в Сливен ? било е хубаво , пак е горе доло на добро място и има писта ..... за тези които толкова я искат ??????????

Заключена