Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Предложения за място на събор 2013

Потребителски аватар
Ladathebest
Регистриран: 08 септември 2011

Re: Предложения за място на събор 2013

Мнение от Ladathebest » 27 фев 2013 20:26

gomorrah написа:Абе толкова ли е важно къде ще сме...... не сме толкова голям клуб да се делиме.......... чак от такова значение ли е мястото.....????? не е ли по важно да сме всички заедно ? Просто за морето ще е по удобно на хората които са от източна България , но тези от западна ще имат един ден път за идване и отиване, което си е както разход на средства така и на време което можем да прекараме заедно ......... Поне аз така мисля.... Няма ли кой да се наеме да го организира в Сливен ? било е хубаво , пак е горе доло на добро място и има писта ..... за тези които толкова я искат ??????????
Аз лично сам не бих искал да се наемам да организирам , защото има доста време до събора и нищо не се знае , ще говоря с момчетата от града и ако има желаещи събора отново да е тук , ще кажа дали ще стане работата или не . Ще помоля някой би ли ми дал по ясна информация , точно какво трябва да се извърши и какво да се направи , за да се осъществи събора ? до колкото знам до общината трябва да се отиде

Потребителски аватар
bobsona
Регистриран: 07 септември 2009
Контакти:

Мнение от bobsona » 28 фев 2013 10:46

Според мен не толкова важно е мястото на събора, колкото датата.

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 18 мар 2013 20:52

Аз предлагам да се премахнат от анкетата датите 24-25-26 май и датите 13-14 юли

И ГЛАСУВАЛИТЕ за тези дати да пренасочат гласовете си

Средата МАРТ месец отмина, а ние дати нямаме още - в момента са равни
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
white_shark
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 19 мар 2013 20:42

Аз ще напиша това,което писах и във ФБ.
На морето качествен събор не може да стане.Ще се получи една среща измежду хилядите туристи,на която един ще отиде да дреме на плажа,защото всяка минута на морето му е ценна,втори ще хукне да обикаля курортните градчета,трети ще заседне на някоя кръчма да жули бири.Другото е,че на морето хората са друг тип.Тука важи правилото "ден година храни" и на никой от стопанисващите къмпинги/почивни станции не им дреме за клуба и клубното дело.Там се гони яко печалба.Докато на Узана примерно може да си подредите колите пред някоя станция,да си разпънете шатри,да си пуснете музика и да потрещите с колите или пък дори да си запазите цял къмпинг както правим ние,то на морето ще ви пуснат между всичките останали туристи и ще видите как ще се размие цялата представа за събор.Ще ви гледат накриво като обикаляте с колите и вдигате шум,за силна музика нощем също...да не говорим,че дори понякога е невъзможно да се мърда с колите-паркирате ги разхвърляно между бунгала и палатки и толкова.Съвсем честно не ви трябва такова нещо като национален събор на морето.

Организирайте си го някъде в Балкана,където има по-малко чужди хора.Природата и въздухът са страхотни,хората също са много по-сърдечни и приятни отколкото по морето,а и цените са по-ниски отколкото тук,което не е за пренебрегване.

Но,за да се получи хубав събор най-важно е да има изготвена програма и да се спазва ако не от всички то от по-голямата част на присъстващите-без програма и с разцепване на дружинки се получава само един голям калабалък.Програмата трябва да включва разнообразни дейности,състезания и конкурси,в които всеки да намери своето място за изява.Забележителностите из габровския район са буквално на всеки ъгъл и можете да си организирате автообиколка на тях и да съчетаете културното обогатяване с емоцията от шофирането по планинските пътища.Въобще колкото и клиширано да звучи всичко си зависи от вас самите,но така с разцепление няма да се получат нещата.Малко са хората,които се наемат с организиране на такива събития,колкото и лесно да изглежда отстрани,затова трябва особено да се цени трудът им.Когато нещо не ви се струва достатъчно добре е редно чисто приятелски да споделите своите идеи,а не да се цепите и да тръгвате по други места,защото било скучно,студено и т.н..И естествено когато нещата се получават добре да не забравяте да го потупате по рамото и да му благодарите за положените усилия (victory)

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Мнение от Nelly » 19 мар 2013 23:28

white_shark, и аз това казах от самото начало след като се подхвърли идеята за събор на морето.

Но хора различни, разбирания и желания - различни.

За сега е важно да изберем датите, за мястото съм на 90% сигурна, че ще бъде на УЗАНА!
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
drifta
Регистриран: 15 декември 2010
Контакти:

Мнение от drifta » 21 мар 2013 17:26

аз съм за Местноста"Узана". :cheers:

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Мнение от Nelly » 21 мар 2013 21:48

drifta, на този етап по-важно е да се избере ДАТА, ето в тук в анкетата viewtopic.php?f=148&t=19965&start=0&view=viewpoll" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Мнение от Nelly » 01 апр 2013 00:22

Датите обявени за СЪБОР 2013 са
20-21 юли

Хайде сега да направим анкета и за място. До тук, първото предложение е местността УЗАНА над Габрово (моля, колегите от Габрово да се обадят дали за тези дати ще могат да съдействат за организация на хижите като миналата година) и имаше предложение за Морето - ноооооооооооо, не помня да се каза нещо конкретно и кой ще се нагърби с организацията!

Потребителски аватар
Petkov_racing
Регистриран: 19 октомври 2009

Мнение от Petkov_racing » 01 апр 2013 22:10

И аз съм за Узана,там ще е най-добре сред природата на чист въздух

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Контакти:

Мнение от Nelly » 04 апр 2013 11:51

Има ли други предложения за място или да обявим официално, че събора ще се състои в местността Узана над Габрово на 20 и 21 юли 2013?

Заключена