Събор 2013 : Снимки , Видео , Отзиви

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Re: Събор 2013 : Снимки , Видео , Отзиви

Мнение от Crazzy_Lada » 26 юли 2013 12:35

"Ехааа, намали малко. 150км/ч по километраж и 120км/ч (най-много) реална скорост. :) "

Абе, да ти кажа честно не си прав, на радар си засиче това, което и на мен ми показва на таблото, отделно двигателя е състезателния 1.6 изпилен, такаче сме далече от 120 :D :D :D
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
drifta
Регистриран: 15 декември 2010
Контакти:

Мнение от drifta » 26 юли 2013 15:55

Е то много зависи от ск.кутия и диференциала,моите са къси и нестава за бягане с висока скорост но в изкачване е пушка или градско. ;)

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 26 юли 2013 18:57

При мене всичко си е заводското,ама бега това животно като изпуснато говедо (hiro) .Даже бега повече от западния ми таралясник :lol:
И все пак 5-тата скорост е голям плюс за това купе от 980 кила (+ 85 кила задкормилно устройство).
Само ме е яд,че на летището не се пуснахме с Биляна.Беше ми интересно дали щеше да ме дръпне яко или не толкова много.

Потребителски аватар
drifta
Контакти:

Мнение от drifta » 26 юли 2013 23:39

Предвид че нейната е 1600 и купето е 980кг би трябвало да те разкъса. (hiro)

Потребителски аватар
Koko95
Регистриран: 07 декември 2009
Автомобил: ВАЗ 2106

Мнение от Koko95 » 26 юли 2013 23:43

Догодина тоя дето мрънка му се сипва вода в резервуара и му се режат тръбичките на газта , поне да има право да мрънка :D .

Не знам как очаквате от клуб който го "издържат" няколко члена да има пари за грандиозни събори. Акате по адрес на пича който си губи свободното време да направи нещо за клуб , не мислите ли че сте като 9-10 годишните лапета дето си организират търкане на гуми с колелетата? Аре спрете да акате по адрес на човека защото няма кой да се наеме да организира отново събор! (scared)

Сега пък се закачате и с мадамата и пича дето обявили с колко са карали , нужно ли е или се чудите с кой да се заядате да си чешате клавиетурите как ваще лади някога са вървели а сегашните не стрували. (banned)

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 26 юли 2013 23:55

Искам да попитам всички, които мрънкат че нямало организация те какво направиха, за да протече събора нормално и весело? Колко от вас си платиха членския внос, за да има пари които да се вложат в организацията? Колко от вас обърнаха внимание на това което се опитахме да направим, а не само да джиткат по пистата между хора и коли? И колко от вас се вслушаха в предупрежденията ни да спрат да го правят, за да не пострада някой? Да, не се получи така както беше планирано и то главно защото всеки чака някой друг да му свърши работата. А тези които преди движеха клуба вече ги няма и не виждам кой от младите би направил това, което досега те вършеха. Прав е Сашо като казва, че се изнервих на летището. И то защо - защото още отначалото се опитвах да направя някаква организация понеже домакините имаха проблеми и закъсняха, успяхме да тръгнем без произшествия в колона и аз през цялото време бях от кръста навън през прозореца, за да мога да заснема видео на колоната. На летището отново защото снимах видео си оставих колата на друг човек да я кара и след това съжалявах, защото успя да я прецака (възможно е да е неумишлено и просто в неговите ръце да се появи проблема). Опитахме се със Станчо, Руси, Марио и още няколко човека да въдворим ред и да организираме програма за пистата и докато аз снимам колите на всички вас те да подготвят трасето за майсторско управление. И какво стана - избиващите комплекси младежи веднага се юрнаха да дрифтят и да дават газ по пистата с риск за своя и на околните живот, само и само да се докажат като големи мъже. И в крайна сметка след като спукаха няколко гуми и строшиха колите си се отказаха. Оттам нататък каква програма да водим? Разберете момчета, че когато членуваш в клуб преди всичко имаш задължения и трябва да се спазват определени правила - нещо което много от вас пренебрегват и после мрънкат, че някой им е бил виновен. И след като искахте упътване до Узана, защо просто не изчакахте да тръгнем всички заедно, ами всеки си тръгваше като му скимне. И аз не знаех пътя до хижата, но се движехме в колона и стигнахме успешно. Добре, че беше събирането в хижата, че малко да ни се повдигне настроението. Аз лично останах много доволен и се радвам, че се видях със стари познати и завързах нови запознанства с приятни хора. Както и да е - било каквото било, няма смисъл да се дърлим повече за глупости. За догодина може и по-добре да се получи. И за финал ще ви споделя снимките и видеата, които успях да направя. Малко са, но от сърце, надявам се да ви харесат. Не са обработени, но съм запазил оригиналите евентуално за изработка на календар. https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;

gorskizdrach
Регистриран: 12 май 2013

Мнение от gorskizdrach » 27 юли 2013 00:49

отговор за - gomorrah

Първо, имам какво да кажа, но ще ме баннете от клуба ако ти го кажа в прав текст ПСЕВДО СМЕШЕН ОРГАНИЗАТОР. Имало една маса която няма да събере повече от 20 човека. Даваш ми добра идея, за такива шимпанзета като теб, събора трябва да се прави в зоологическа градина :D :D :D
Второ, да видяхте на входа за малко след това, след това се скри на сянка някъде (можеше поне да си в светлоотразителна жилетка и да имаш тавелка). Аз съм бил единствения дето съм мрънкал, явно другите са свикнали с неорганизираността.
Трето, не обръщай всичко към пари,всеки ги обича, но бедният клуб идва от незаинтересоваността и от там липсата на спонсори. А за входната такса, много е тъпо да тръгваме в баир на половин съединител, но както каза един друг колега на пистата вие "само чупите колите и пилите ненужно гуми".
Не съм донесъл нищо защото идвам за първа година и незнаех че ще сте толкова нехайни. Иначе щях да се постарая и аз, въпреки че не съм местен за разлика от някои.ДАНО догодина да не си пак ти организатор че тежко ни и горко, клуба никога няма да просперира.

отговор за - LADA-2107

Е чак пък непосилна ???? щом други го правят значи и ние можем но мързела ни е в повече. Като неможе сам да поиска помощ. Ама нали знаете, хората са казали "мързела не мори а мъчи"
А това че заливаме ПСЕВДО организатора с лайна, аз бих го залял и с други телесни течности :D :D :D
На въпроса Дали Станчо е падар,говедар,овчар, ммммммм мисля че му трябва повече ентусиазъм дори и за това.
Ако беше сложил 3-4-5 листа А4 със стрлка на дясно за Лада клуба щеше да е достатъчно, но нямаше !!!!
Това за Събиране в някоя гора, догодина ще е добре, наистина ще е спокойно и по-приятно.

отговор за - Wolfgar

Не от мен трябва да се афектирате а то ПСЕВДО организатора.
На мен никой не ми е сипал вода в бензина, а на повечето от вас някой ви е сипал перхидрол в главите.
Неразбирам защо толкова го подкрепяте този ПСЕВДО организатор, като виждате какво е направил. Добре че не съм ходил горе до хижата, поне да не ме е яд. Няко, в преден коментар каза че клуба бил с малко членове. Ми ще бъде, щом продължавате да сте толкова ограничени и да не виждате нищо окло вас (имам предвид да видите другите, които са по-напред с материала какво правят и да вземате рационални и алтернативни решениа, все пак и те са почнали от нулата)

отговор за - johny_x3m
Хубаво казваш някои неща, но много меко. Май се притесняваш да настъпиш който и да било по мазолите.

Абе от цялата работа и изгубено време пред компа (казвам изгубено защото виждам че си оставате със същото мислене и дори се подкрепяте)
ми миририше на голям застой. Затова вместо да се дразня с вас и нищо да не се получава като резултат (явно трудно ще си промените мисленето), по-добре да не идвам на вашите събори а да си търся моето място сред другите клубове. Мисля че затова членовете ви са малко, защото не казвате "тази година не се справихме много, но догодина трябва да се постараем", вие се задоволявате с нещо малко. Задоволявате се с това да се видите с няколко члена на клуба и нямате тръпка за развитие. ОПИТАХ се да ви провокирам тези дни с коментарите които пиша но не виждам адекватна реакциа. Вземете се в ръце и не се пускайте по течението.
Догодина ще ви постна снимки от други клубове да имате пример и мотивация за развитие :)

Потребителски аватар
drifta
Контакти:

Мнение от drifta » 27 юли 2013 01:06

Много добри снимки и клипове особенно видеото с влизането на пистата. :)

:cheers:

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 27 юли 2013 08:17

Предвид това, че ЛАДИ не останаха, а истински фенове още по-малко, предвид това, че повечето хора ги карат по принуда и защото не могат да си позволят по-хубава кола, как очакваш да има много членове които да внасят пари в клуба? Според теб колко трябва дя е членския внос.

Виждам, че си бурен, жив и непримирим. Що не се кандидатираш за председател на клуба? Може пък и да излезе нещо хубаво.

Относно програмата, тя беше обявена в съответния раздел, но това, че някой не се е запознал с нея или не е искал да я следва е отделен въпрос, както и това, че някои хора като видяха писта полудяха. Относно пътя към хижата който и да спреш в Габрово и да го питаш ще ти каже.

gomorrah
Регистриран: 13 декември 2010

Мнение от gomorrah » 27 юли 2013 09:11

gorskizdrach написа:отговор за - gomorrah

Първо, имам какво да кажа, но ще ме баннете от клуба ако ти го кажа в прав текст ПСЕВДО СМЕШЕН ОРГАНИЗАТОР. Имало една маса която няма да събере повече от 20 човека. Даваш ми добра идея, за такива шимпанзета като теб, събора трябва да се прави в зоологическа градина :D :D :D
Второ, да видяхте на входа за малко след това, след това се скри на сянка някъде (можеше поне да си в светлоотразителна жилетка и да имаш тавелка). Аз съм бил единствения дето съм мрънкал, явно другите са свикнали с неорганизираността.
Трето, не обръщай всичко към пари,всеки ги обича, но бедният клуб идва от незаинтересоваността и от там липсата на спонсори. А за входната такса, много е тъпо да тръгваме в баир на половин съединител, но както каза един друг колега на пистата вие "само чупите колите и пилите ненужно гуми".
Не съм донесъл нищо защото идвам за първа година и незнаех че ще сте толкова нехайни. Иначе щях да се постарая и аз, въпреки че не съм местен за разлика от някои.ДАНО догодина да не си пак ти организатор че тежко ни и горко, клуба никога няма да просперира.

отговор за - LADA-2107

Е чак пък непосилна ???? щом други го правят значи и ние можем но мързела ни е в повече. Като неможе сам да поиска помощ. Ама нали знаете, хората са казали "мързела не мори а мъчи"
А това че заливаме ПСЕВДО организатора с лайна, аз бих го залял и с други телесни течности :D :D :D
На въпроса Дали Станчо е падар,говедар,овчар, ммммммм мисля че му трябва повече ентусиазъм дори и за това.
Ако беше сложил 3-4-5 листа А4 със стрлка на дясно за Лада клуба щеше да е достатъчно, но нямаше !!!!
Това за Събиране в някоя гора, догодина ще е добре, наистина ще е спокойно и по-приятно.

отговор за - Wolfgar

Не от мен трябва да се афектирате а то ПСЕВДО организатора.
На мен никой не ми е сипал вода в бензина, а на повечето от вас някой ви е сипал перхидрол в главите.
Неразбирам защо толкова го подкрепяте този ПСЕВДО организатор, като виждате какво е направил. Добре че не съм ходил горе до хижата, поне да не ме е яд. Няко, в преден коментар каза че клуба бил с малко членове. Ми ще бъде, щом продължавате да сте толкова ограничени и да не виждате нищо окло вас (имам предвид да видите другите, които са по-напред с материала какво правят и да вземате рационални и алтернативни решениа, все пак и те са почнали от нулата)

отговор за - johny_x3m
Хубаво казваш някои неща, но много меко. Май се притесняваш да настъпиш който и да било по мазолите.

Абе от цялата работа и изгубено време пред компа (казвам изгубено защото виждам че си оставате със същото мислене и дори се подкрепяте)
ми миририше на голям застой. Затова вместо да се дразня с вас и нищо да не се получава като резултат (явно трудно ще си промените мисленето), по-добре да не идвам на вашите събори а да си търся моето място сред другите клубове. Мисля че затова членовете ви са малко, защото не казвате "тази година не се справихме много, но догодина трябва да се постараем", вие се задоволявате с нещо малко. Задоволявате се с това да се видите с няколко члена на клуба и нямате тръпка за развитие. ОПИТАХ се да ви провокирам тези дни с коментарите които пиша но не виждам адекватна реакциа. Вземете се в ръце и не се пускайте по течението.
Догодина ще ви постна снимки от други клубове да имате пример и мотивация за развитие :)

1) Да те успокоя , че догодина няма да съм организатор , но и да ти кажа никъде не съм се натискал да съм такъв !!!

2) Хората предложиха Узана - направих каквото можах . Бих казал ,че дори да не се получи все пак беше нещо ! Защото ако не бях се съгласил , нямаше да има дори тази среща ( не казвам събор защото не се е получило като събор ) Колко кандидатури за място на събора имаше ? - ами нито една !!! Можеше да кажа не ми се занимава и да останем дори без тази среща... Но се опитах поне да направя нещо за клуба без да съм поискал нищо !!! А ти като толкова ги разбираш работите защо не предложи място и да се опиташ да направиш нещо ? Лесно е да дойдеш и да почнеш да мрънкаш и после да обиждаш. Ако ме е мързяло както казваш щях ли изобщо да се захвана с това..... ???

3) Понеже не съм присъствал на събори които са провеждани на летища , писти и т.н. помолих колегите които са ходили да помогнат . И те се опитаха за което им благодаря . Ако горе програмата беше изпълнена всички щяхме да тръгнем заедно в 5 към Узана. Трябваше да има и полицейски ескорт , пуснах и писмо на директора на МВР , но не ми уважиха молбата..... Та ако беше минало всичко на летището добре нямаше да има нужда от табелки със стрелки а всички щяхме да сме в колона към Узана !!!

4) Бих те помолил да не ме обиждаш за напред , защото и аз мога , и за разлика от тебе мен не ми пука дали ще ме баннат ами просто от уважение ,че си по възрастен !!! Пък и на простотията да отговориш с простотия е малко..... тъпо... !

5) До година дано някой се захване с тая работа , ще отида с удоволствие на готово , но дори да не се получи както е трябвало , ще поздравя човека дето се е захванал да си губи времето и да се опитва да направи нещо !!!

Поздрави и на който не му е харесало му се извинявам !

Заключена

Върни се в “Събор 2013 - Узана”