Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Да има ли Лада събор 2014?

Да има ли събор?

ДА
51
94%
НЕ
3
6%

Общо гласове: 54

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Re: Да има ли Лада събор 2014?

Мнение от Денис И. » 05 мар 2014 18:36

Митак, пожелавам ти успех, ако тръгнеш да събираш парите ти. Календарите не можахме да продадем. Ключодържателите също. Табелките седят от 4 години в нас. Стикери също имам.

На думи всички са "юруш на черешите", ама като се стигне до даване на пари и не можеш да откриеш никой.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от mitaka_bg_pd » 05 мар 2014 19:35

Денис виж как ще бъде и това го обсъдихме ще има вход на събитието и който иска да влезне с колата 10 лв-това ще става на самата писта,а който не му се дават нека да стане за срам и да я остави извън града колата и да дойде пеш и да спести 10 лв как ти звучи?Сигурно ще има такива ентусиасти :)

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 05 мар 2014 21:03

Звучи ми като "извиване" на ръце. Дай ми 10 лв. за да видиш как сульо и пульо си трошат колите на пистата и ти вдигат прах и пушек докато се опитваш да си направиш кебапчета на скарата с привкус на каучук. Така ми звучи :)

Казах ти каква е концепцията на събора. От опита, който имаме, болшинството хора идват за да се видят с другите колеги, да се насладят на природата, да хапнат, да пийнат и да си починат, като НЯМАТ НИЩО ПРОТИВ да гледат и сеир, но надали някой ще дойде СПЕЦИАЛНО за това и ще даде пари за него.

Както казах вече, трудно се взимат пари от лададжия, освен ако не иска той сам да ти ги даде, а такива хора се броят на пръстите на едната ми ръка. Колко хора заявиха календари и после не ги взеха? Хайде с ключодържателите не бяха много тия, ама аз съм сам, а Нели има да храни 4 деца ... Джони също дете му се роди. А ти искаш от такива несериозни хора, които нямат даже доблеста да се извинят да вземеш по 10 лв., е вярвай ми, няма как да стане.

Радвам се, че имате желание, но ти обяснявам как стоят нещата за да не останеш разочарован като се сблъскаш с реалността. Всички реваха против хората, които миналата година на пистата в Габрово са се правили на рейсъри и не са слушали разпорежданията на организаторите и не са спазвали елементарни правила за безопасност, а вие искате да се направи събор специално за тях? Честно казано, не го разбирам това. Пистите са отворени всеки уикенд доколкото знам. Как нашия събор ще е различен от един такъв уикенд?

Трябва да има място и за палаткаджии и хотел където хората с деца да могат да спят нормално (да не е много далече за да не се налага да се кара, ако си пил). Трябва да има природа и някакви забележителности, където да може да се отиде като група (както беше в Сливен на Карандила и в Габрово на Центъра на България или Етъра). Не може да отидем 20 коли в Плевен да пием кафе просто ...

Не ме разбирайте погрешно, ще подкрепя всяка инициатива с каквото мога, стига да има добър и реализируем план.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 08 мар 2014 22:52

Събор явно ще има... 90% е достатъчно кресноречив резултат. Въпроса е дали ще се съберем 20 или 200 човека. По-важното е да се назначат дати за това събитие, за да може да се организират нещата. Днес говорих с Венци Кучев, може да проучи нещата и да изготви проект. Пистата в Гулянци може да се вмъкне в програмата на събора, но трябва да се уговори със собственика за кой ден ще се наеме и колко участници ще бъдем... с хижите същата работа. По проекта за Габрово, пак също... Дайте да определим датите за събора, да видим колко участника ще бъдем горе-долу, колко пиячи и колко карачи.. за да се систематизират нещата, а не всичко да се претрупа в последния момент. Малко по-стегнато ако обичате... ;)
Края на май месец или началото на юни / 31-ви май - 1-ви юни, ще отбележим и денят на детето (secret)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
Mr.Lemon
Регистриран: 15 март 2009
Контакти:

Мнение от Mr.Lemon » 09 мар 2014 17:24

Май месец са баловете и хората ще се охарчат , така че по добре средата или края на Юни

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 09 мар 2014 22:44

7 или 14 юни да предложим за гласуване?

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 09 мар 2014 22:55

Има ли писта задължително трябва да има ред и програма, и задължително трябва да има хора които да следят за спазването на реда и програмата. Така като гледам обаче не останаха много такива във форума, всеки иска да отиде на място и да започне да се весели или да кара, а кой ще го уреди не е важно и с цената на какви усилия ще се уреди също не е важно. Иначе ако отидем на някой площад, мегдан, изоставено летище и така нататък... асфалтирани площадки 100% ще се повтори ситуацията от миналата година. Цяло чудо е, че нямаше ударени хора или коли, всеки си хвърчеше самопроизволно както му е кеф, без да му пука, че там на където се е засилил вървят хора или има други коли.

Нямам нищо против пистите, но трябва да има и друго, айде да кажем, че всеки сам ще се оправя с яденето, но поне някакво място за спане. Аз например съм от Стара Загора и имам мерак да отида на събор където и да е, но да карам 200 км до Плевен за да гледам 2 часа как някой си троши колата и после да бързам да се прибирам щото няма къде да спя, малко ми се губи смисъла.

Миналата година нямах възможност да се кача на Узана и не знам как е било, но по-предишната година пак не приличаше на събор, нямаше обща маса, нямаше всички да седим на едно място, хората се бяха нацепили на групички, все едно различни приятелски компании са се събрали на едно място.

Потребителски аватар
Koko95
Регистриран: 07 декември 2009
Автомобил: ВАЗ 2106

Мнение от Koko95 » 10 мар 2014 00:08

Писта за каране каквито дисциплини ви е кеф има в видин и не трябват никакви пари за вход или наем на мястото , само трябва да се блокира входа от групата да не дойдат други коли и да стават циркове. Организирани са драг състезания и италиански преследвания от моторджийте. Само трябват гуми за трасето. Но едва ли някой ще дойде до тоя край на България защото на нито един лададжия му се дават пари за гориво да обикаля страната. :)

Потребителски аватар
Очката
Регистриран: 15 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от Очката » 10 мар 2014 05:52

Писта та писта. Всеки си дърпа към неговото и накрая нищо няма да излезе. Много малко са хората, които искат да помогнат организацията. Недоволни винаги ще има, а това са хората, които не знаят с какви усилия се организира дадено събитие и нервите, които всеки организатор хвърля за да се получи красиво мероприятие.

Предлагам за да не се стига до караници първо да определим мястото на събора пък тогава останалите работи.

Потребителски аватар
Mr.Lemon
Регистриран: 15 март 2009
Контакти:

Мнение от Mr.Lemon » 10 мар 2014 07:47

Нямам нищо против за писта даже подкрепям идеята , но миналата година се опитахме да направим нещо и повечето почнаха да правят каквото искат . Марио , Руси и Станчо знаят за какво говоря ! (victory)

Заключена