Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Да има ли Лада събор 2014?

Да има ли събор?

ДА
51
94%
НЕ
3
6%

Общо гласове: 54

LadaSport
Регистриран: 14 април 2008

Re: Да има ли Лада събор 2014?

Мнение от LadaSport » 11 мар 2014 00:16

След 3-4 годишно отсъствие по съборите време е да присъствам отново.
И аз ще се радвам ако има вариант за дрифт шоу.

Потребителски аватар
venci kuchev
Регистриран: 29 юни 2013

Мнение от venci kuchev » 11 мар 2014 20:34

Това успяхме да направим миналата година с помощта на клубовете от регионалния шампионат по автокрос https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Schnitzera
VFTS-CCCP
Регистриран: 17 юни 2008
Контакти:

Мнение от Schnitzera » 12 мар 2014 00:12

Харесва ми фактът,как всеки път от не знам колко години подред стане ли дума за събор предложенията ви са винаги едни и същи и реализацията никога няма общо с говореното... Причината е ясна всички сме големи на виртуални идеи,реализацията куца обаче..

Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 12 мар 2014 10:45

Айде сега, пак започнахме с негативите.. Ще се случи организацията, не бой се. Въпроса е ти с каква нагласа ще дойдеш на мероприятието, дали ще търсиш негативното в случая или пък ще разчупиш мирогледа си. Все пак събора зависи от всички присъстващи, а не само от една шепа хора.
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
venci kuchev

Мнение от venci kuchev » 12 мар 2014 20:40

Колеги в понеделник имам среща със зам . кмета да искам съдействие за провеждане на мероприятието, като организацията да бъде като на състезанията от тайм атак , дрифт и други провеждани на нашата писта(линейка, полиция ,пожарогасители купи и др) ,и всичко това да бъде на приемлива цена.
Качвам и няколко клипа да добиете представа за пистата и организацията.
https://www.facebook.com/photo.php?v=43 ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/photo.php?v=439415666180238" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/photo.php?v=43 ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
Wolfgar
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 12 мар 2014 22:03

Плевен отлично, пистата добре, ама после вечерта? Къде ще направим голямата маса с огън и всичко както си трябва? После ще има ли къде да се спи, без да е нужно да се шофира до там?

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 12 мар 2014 22:09

И аз бих задал същите въпроси.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от mitaka_bg_pd » 12 мар 2014 22:18

Венци браво за ентусиазма-такива хора като теб харесвам,амбицирани и имащи желанието да помогнат!До колкото до Илиан-човече ми нека всеки да кръстоса ръце,да почнем да хленчим и мрънкаме и да видим дали нещо ще се случи!Нали нещо трябва да се направи по въпроса за да се случи!Ето моят пример присъствах на 2 срещи в София и там с голяма част от софианци говорих за събора и всеки си каза мнението,имаше хора и от Плевен и от Габрово!Момчетата се наеха с това да питат-еваларата на пичовете.А ти като казваш че нищо не се е променило и от еди колко си години четеш 1-но и също дай предложи нещо и ти,както казах по-рано в темата отворени сме всички към предложения и към други градове!
П.С Илиански не те опреквам,ако имаш предложение,решение или с нещо което можеж да помогнеш го сподели!
П.С 2 Приятелски съвет недей да казваш че всичко е едно и също и нищо не се случва,то затова и държавата ни е на този хал казваме си нищо не се случва,вместо да вземем да направим нещо,все пак държавата сме ние!

Потребителски аватар
venci kuchev

Мнение от venci kuchev » 12 мар 2014 23:12

За спането има една хижа в кайлъка , която се намира сред раскошна природа с народни цени за нощувка с ресторант и тераса за" голяма маса "поляна за игра на футбол и кът за деца , мисля че това ще е най малкия проблем.
И още нещо в петък имам среща с зам. шефа на аск инфомикстранс да организираме автокрос в Гулянци и Козар белене и ще проверя дали има възможност да бъдем вкючени в състезанието като гости в клас Лада - както стана през 2013 г (вчера качих снимки от мероприятието)

Потребителски аватар
Wolfgar
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 13 мар 2014 00:06

Венци, ако стане както Октомври, сигурно ще дойда :)

Заключена