Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Отзиви от събора.

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Re: Отзиви от събора.

Мнение от LADA-2107 » 16 юни 2014 07:37

Абе Митко, какво е това сирене бе? :D

LadaSport
Регистриран: 14 април 2008

Мнение от LadaSport » 16 юни 2014 11:08

Дългия пич се казва Георги, ако говорим за този който кара колата на Митака на дрифт. :D
Този събор беше невероятен, чувствах се истински щастлив, удовлетворен от цялото събитие и зареден с много хубави спомени.
Това е то събор първият ден всички, когато имат най-много сили екшън на пистата, вечерта всички на масата да обсъдим всички теми и завършека една обиколка по забележителностите на града.

Браво на всички за положените усилия.

Потребителски аватар
joreto3330
Регистриран: 12 февруари 2013
Контакти:

Мнение от joreto3330 » 16 юни 2014 13:17

Искам много да благодаря на колегата ни от Плевен, Деян Даков който ми оказа голямо съдействие за намирането на ремъка за самарата.

Nasko Dobrev
Регистриран: 28 юли 2008
Контакти:

Мнение от Nasko Dobrev » 16 юни 2014 13:41

Нямам думи за това което преживях през тези два дена на този невероятен събор и със всички вас готини хора !!!!! Който е бил там само може да каже какво е изпитал ,а сигурно има много хора които не са могли да дойдат и сигурно съжаляват. Аз дори и да не бях с моята Лада важното е,че видях толкова много хора ,лади и много ми хареса всичко .Чувството при мен беше ,че все едно съм преживял умопомрачаващ оргазъм с някоя жена :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз за първа година идвам на събор и съм много доволен и за напред се надявам пак да има събори и да мога да идвам при всички вас !!! Имаше много коли най различни по характер едни нормални стокови, други пипани с турбини ,атмосферни ... Тези турбини като ги чувах направо настръхвах :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Евала на организаторите за техния труд и за всичко останало !!!!!! Хайде сега една година кога ще измине да идва другата национална среща та да идвам с ладата ! Трудно ще ги изброя по дни и часове :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Браво на тези които караха , всички караха много добре !!! Добре представиха клуба на руската мощ !!!! ПОЗДРАВИ на всички за организацията и всички останали !!!!!!

Потребителски аватар
v_gelinski
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 17 юни 2014 11:42

По едно време бяхте пуснали тази песен:
https://www.youtube.com/watch?v=wx9_NNNIfV0

Може ли да я качите с една идея по-добро качество, от това в тубата? (victory)
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 17 юни 2014 13:40

Ще ги кача някъде всичките за Лада :)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 17 юни 2014 19:34

Уникален събор, това мога да кажа. И програма и организация имаше, просто незабравимо. А и ладите бяха много хубави и слънчеви, страхотно шоу се получи и на пистата. Много съм доволна, за два дена се откъснах от ежедневието и се потопих в света на Лада, и както се пее точно в тази песен, която и аз след събора потърсих в интернет " ...Жигули, ета машина...". Браво, просто страхотен събор се получи, а и после трипчето през Троян-Кърнаре, пък дано догодина наистина и до Русия да стигнем :D. Вече съм качила и снимките, и само едно формално уточнение към Костов: Диана, а не Диляна :cheers:
Лудите нямат спирачки!

gomorrah
Регистриран: 13 декември 2010

Мнение от gomorrah » 17 юни 2014 23:46

Събора беше ПЕРФЕКТЕН от всяка гледна точна .... Който е бил там знае .
Браво на организаторите , браво на хората които помагаха , браво и на всички участници за дисциплинираното поведение на пистата !!!
На събора имаше от всичко !!!

п.п. имаше и "мекици"... (hiro) (hiro) (hiro) Няма да споменавам имена ... Те се знаят кои са (tease) :cheers: (tease)

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 18 юни 2014 09:54

Хахаааа! Аз на събора успях да объркам и твоето име, така че нищо ново. Добре, че не изядох козия крак...а само едно козе мляко на Кърнаре :) Е, окей. ДиAна! Ама сега и ти доста интелигентно и тънко ми бъркаш името... (tease) Незнам кой е Костов, но аз съм Милев (rtfm)
Използвам поста си отново да ви напомня, че това беше най-якия събор и си прекарах прекрасно! Дано скоро пак се съберем някакви Лади и да даваме газ по Подбалканския, ей така на екскурзия :cheers:

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от mitaka_bg_pd » 18 юни 2014 11:15

Kъдето бяха и мекиците там бяха и солниците,не вървеше без тях. :cheers: (hiro) Но благодарение на всички участницити този събор беше незабравим

Заключена