Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Пежо 405 - danchy_2101

Теми за другите ни автомобили
Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Re: Пежо 405 - danchy_2101

Мнение от BaiLamarin » 06 юли 2011 16:02

Изобщо не му пречи товаренето на този мост! Разбива се по други причини. Ама той като обяснявам за разбиването и се сърди. :D Всъщност доста прост класически модел на пежо. С един от калпавите им мотори. Но ако не ти изсмуква маслото едва ли те интересува- има достатъчно ресурс за непрофесионална употреба. Лагерите за ремонат бяха 60-70 лв к-та. Тръби има всякакви- оригиналните са скъпички. Мост 2-ра употреба на днешно време не се взема. Скоро ще разбереш защо. Сам трудно ще смениш лагерите- всъщност не е трудно, само няколко подходящи дорника ти трябват. Да знаеш, че за уникалните предни шарнири има специален ключ! И добре ги законтряй при смяна, че иначе се саморазвиват. И си я карай спокойно- това не гние като... Опел да кажем :D
п.п. Когато сменяш лагерите сложи гресьорка. Всъщност ще се наложи другата пролет, ако я караш зимата. Ако съм сгрешил- вярно си намерил не пипан мост под 150 000 :cheers:
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

danchy_2101
Регистриран: 05 февруари 2009
Контакти:

Re: Пежо 405 - danchy_2101

Мнение от danchy_2101 » 06 юли 2011 16:34

От този от който взех моста каза, че е свален от кола на 130хил. и не е пипан.Незнам колко ще изкара..Колкото толкова здраве да е.Попринцип не мисля да го държа дълго време.Мисля пак нещо френско да е и сигурно ще пак Пежо.Мислил съм и някой VAG да взема.За момента е добре по-натам ще видя какво ще правя.Гриоре зимата не мисля да я карам много и ще видиме какво ще стане с тоя мост.За зимата мисля да карам е39-тката.Тази зима колите с предно ми завиждаха как минавам с вентилатора :D

Отговори