Събор 2016 - идеи и предложения

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Събор 2016 - идеи и предложения

Мнение от Frysco » 29 ное 2015 21:15

Уважаеми съфорумци.

Във връзка с провеждането на събора през идната година, имам две предложения към всички Вас.Първото предложение е събора отново да бъде проведен в Плевен, на картинг пистата, ако разбира се любезните домакини се съгласят да помогнат за трети пореден път.

Второто предложение е да съберем предварително необходимата сума, под формата на дарения, с които да заплатим наема на пистата, линейката и други необходими разходи за провеждането на събора.Ще простите невежеството ми, но не знам точните суми.Предните две години парите бяха събрани "на косъм" с което затруднихме домакините, които бяха платили тези разходи от джоба си.Нека бъдем готини и тази година да съберем парите предварително-имаме достатъчно време.

Ще очаквам мненията Ви с нетърпение...

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Събор 2016

Мнение от Денис И. » 29 ное 2015 22:11

Радо, добре си се сетил, но аз все пак мисля да оргазницираме СоцФест 2016 г. Говорих с представителите на НАР на изложението, също така си разменихме няколко мейла онзи ден по повод бъдещо сътрудничество.
Киро каза, че негов приятел е готов да спонсорира събитието. Suprotec също са готови да бъдат спонсори. Сигурен съм, че ако направим една хубава програма ще привлечем и още спонсори и ще съберем пари за пистата.
Важното е да направим програма и да поканим дипломатично другите клубове - Москвич, 2Т, Шкода (старата генерация), Фиат (старата генерация).
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Събор 2016

Мнение от Frysco » 30 ное 2015 05:58

Те двете не си пречат?Другите клубове също няма да се съгласят да си отменят съборите за сметка на соцфеста...

Потребителски аватар
BaiLamarin
Регистриран: 25 юли 2008
Контакти:

Събор 2016

Мнение от BaiLamarin » 30 ное 2015 10:28

Радко два събора в една година? При това с плащане. Май нещата ще се разводнят. Идеята на Денис по-ми допада. Време е да си превъзмогнете егото и да се съберете с другите класики. Поради липса на нови лади в момента сме си по-скоро ретро клуб. Е, това е мое мнение.
Във всички случаи трябва да съгласувате плановете с Денис, да не стане от 2 стола на земята.
п.п. Говорим за национален събор. Нищо не пречи регионални такива да има повече- тематични. Стига да има желаещи разбира се. :)
Мненията са като задниците всички ги имаме ,но не ги показваме. :whistle:Преди да се мъчите с тюнинг и да гледате клипчета теория на ДВС си припомнете това:http://www1.znam.bg/zmonres/edu/himia%2 ... text6.html :cheers:

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Събор 2016

Мнение от Frysco » 30 ное 2015 18:51

Нали за това е тая тема, да се съгласуват нещата.Аз твърдо отстоявам, че събора и феста са си две отделни неща и трябва да се проведат и двете.

Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Събор 2016

Мнение от butaloto. » 01 дек 2015 10:40

Да, събора и феста са отделни неща.. ще е прекрасно, ако успеем да проведем и двата. Ако се очертаят през по-голям диапазон от време един от друг ще имат и по-голям ефект, смисъл, че няма да се загуби интереса един спрямо друг. За събора някакви идеи имаше и Митко Николов, да видим дали ще се включи адекватно в темата или само ще я подмине.
Темата със спонсорите в сложен казус... в моята фирма също опитах да повдигна въпроса, но там изобщо си нямат понятие от подобен род автомобилни мероприятия и събори от състезателен характер.
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Събор 2016

Мнение от mitaka_bg_pd » 01 дек 2015 11:42

Бути,той и Денис ме крънкаше да говорим със собственика на пистата с цел за провеждане на събора на дракона,но нека да видим дали идеята му остава каквото зависи от мен ще помагам и съдействам :P

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Събор 2016

Мнение от Frysco » 01 дек 2015 20:52

Аз като говоря за спонсори за събора, имам предвид само нас си.Тоест аз ще дам някой лев, ти някой лев, той някой лев... докато не съберем парите за картинг пистата, линейката и пожарната.Що се отнася до феста, там и да искаме, не можем ги събра така, щем-не щем, трябват ни фирми за спонсориране.Имам и още една идея кой може да ни помогне, почти съм сигурен че ще се съгласи...

Потребителски аватар
ladaniva4x4
Регистриран: 06 декември 2015
Автомобил: ВАЗ 21214

Събор 2016

Мнение от ladaniva4x4 » 20 дек 2015 20:37

Здравейте колеги аз съм от скоро участник във форума и следя дискусията, аз също бих искал да присъствам и на двете събития. Бих искал да знам каква ще е таксата която трябва да платя и как и на кого.

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Събор 2016

Мнение от LADA-2107 » 26 яну 2016 08:05

Така като гледам се набляга предимно на "феста" - само колко грозно звучи тази модерна западна дума когато говорим за съветски автомобили. Събора май остава на заден план и се съмнявам дали изобщо ще го бъде. Ако пък не се съберат хора от другите клубове тогава и "феста" няма да го бъде. Тогава ще стане тъпо, защото от над 10 годони за пръв път няма да има национален събор.

Дано поне да има срещи както през есента на 2014 и 2015-та година и също да се засичаме по ретро парадите.

Заключена

Върни се в “Събор 2016 - Варна”