Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Пътуване за събора от София

От къде ще пътувам

Северния път
7
47%
Тракия
1
7%
Тракия + Ришки проход
7
47%

Общо гласове: 15

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 12 апр 2016 11:01

Колеги времето си минава и трябва да започнем дискусия и по този въпрос.
Аз лично обмислям да тръгна в петък 17-ти. Знам, че ще кажете, че това са си допълнителни разходи за още една нощувка, но пък ще е по-спокойно самото пътуване. Тръгвайки е петък сутринта или по обяд ще пътуваме с кеф, тип разходка. Може да си спрем за обяд някъде и други. Вечерта ще си направим една вечеря и ще се наспим като хората. На другия ден ще сме свежи и отпочинали. Ако се пътува през нощта преди събора, то ще е само едно каране и след това ще изпокапеме на жегата към 2-3 часа.
Предлагам да минем от горе през Търново.
Последна промяна от Wolfgar на 20 апр 2016 15:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 12 апр 2016 11:25

И аз съм за петък, но след работа ще пътувам сигурно.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
butaloto.
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 17 апр 2016 17:42

Аз ще си взема 3 дни отпуска от фирмата за целта. И аз съм За да тръгнем от Петък, ще имаме възможност и за плажче и подводно гмуркане ;)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
lada1200
Регистриран: 19 април 2008
Автомобил: 21013

Мнение от lada1200 » 17 апр 2016 23:18

Колеги от къде ще минавате? Мисля да ви чакам на изхода от Пловдив на магистралата да пътувам със вас.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 17 апр 2016 23:24

Май по горната магистрала ще се пътува
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
lada1200
Регистриран: 19 април 2008
Автомобил: 21013

Мнение от lada1200 » 18 апр 2016 00:03

Ще следя,да видя какво ще решите.

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 19 апр 2016 19:58

Аз предлагам да минем по магистралата! Горе няма магистрала. Горе е селски път. По магистралата се пътува по-спокойно, по-сигурно, възможно е по-компактно предвижване. Плюс това всяка година минаваме отгоре и след подобието на магистрала, наречено Хемус, се разкъсваме. Това предразполага до безумни изпреварвания и предпоставки за инциденти. А Варна не е Плевен. Далече е. Плюс това ще ни видят повече и по-компактно на магистралата. Горе ще сме разкъсани. Не това е целта, напротив! ...но както гледам с това тръгване в Петък, направо ще сме си разбита команда. Не всеки ще тръгне сутринта рано в петък, защото примерно може да тръгне в петък вечерта и да си работи в петък. Втори ще тръгнат в събота сутринта...трети ще спят във Варна...четвърти в Бургас..няма да има това единство в Софийската логистика, което го е имало до сега...аз предлагам едно гласуване. Къде да минем, който ще пътува в група.и който иска горе, който иска долу. Една анкетка няма да е зле да видим настроенията как са..и да пишат колегите какви са им идеите за петък през деня и вечерта.

Потребителски аватар
v_gelinski
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 20 апр 2016 00:08

Аз предпочитам по северният път, защото да се влачиш по магистрала с 90.. Също имам намерение да взема отпуска, но в краен случай ще пътувам след работа. Тъй или иначе мисля да пътувам или рано сутрин или късно вечер.
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

Потребителски аватар
auto_forum
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от auto_forum » 20 апр 2016 00:19

Аз със сигурност няма да издържа с 90. Аз до Пловдив не издържам пък до Варна ще си срежа вените. Аз ще мина по Тракия.

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 20 апр 2016 01:58

Добре нека се направи една анкета, да има едно гласуване и после разпределение. То е ясно че няма да пътуваме заедно всички, но поне да се види кой с кого и от къде. Аз също не съм фен на 'клуб 90' и нямам намерение да карам тираджийската. Все си мисля че по магистралата е по-стегнато и можеш да караш сякак. Иначе аз предполагам ще спя в Бургас и по някое време сутринта ще се кача към Варна. Предполагам ще пътувам в петък по обяд, но и вечерта след работа да се организираме - пак добре.

Заключена