Коментари и впечатления от Събор 2016

Потребителски аватар
МОРСКИЯ
Регистриран: 21 юни 2016
Автомобил: Москвич 408

Мнение от МОРСКИЯ » 21 юни 2016 13:55

Уважаеми колеги ! Реших да си направя регистрация тук за да напиша няколко реда впечатления от изминалия събор на който бях най-любезно поканен да участвам. На първо място искам да благодаря на всички вас за проявената колегиялност и приятелско отношение към мен, имайки пред вид че не съм член на вашия клуб. Останах с едни много положителни емоции и преживявания от изминалия уикенд. Създадох много нови приятелства, което е много ценно за мен. Искам да благодаря специално на вашия колега Пламен Милков от с.Аспарухово, който не се поколеба да спре и да ми помогне при повредата на колата ми в село Водица. Благодаря ви и за това че заради вас влязох в историята като първия москвичист спечелил награда на Лада събор :) Адмирации и за организаторите за положения труд без който това нямаше да се случи. Надявам се за в бъдеще да си сътрудничим защото годините минават, колите стареят и изчезват една по една и не е далеч времето когато всички ще останем в един клуб. Поздрави от Клуб Москвич България и до нови срещи!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 21 юни 2016 17:35

И ние се радваме, че се запознахме и ще се радваме да се видим на Соц Събора :)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 21 юни 2016 19:11

Добра организация, много хубава локация, готини хора с готини коли. Видях много нови хора и коли. Тази година състезанията с автомобилите бяха доста ограничени, но пък за сметка на това останалите игри надминаха забавното. Много, много добре се получи.
Москвича бе много приятна изненада и доокраси събора. Поздравления за прекрасния автомобил.
Чакам с нетърпение Соц Събора, за да продължим купона ;)

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 21 юни 2016 20:35

И станахме първия клуб, който се осмели да проведе събора си във Варна.Много съжалявам, че го пропуснах-взе да ми става навик...

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 21 юни 2016 23:07

За старозагорскста група или по-конкретно за мен събора не започна добре, имах проблеми с горивната система по целия път на отиване, както и по пътя към пистата. От там нататък проблемите свършиха. Комплакса в който бяхме беше на много приятно място и всичко беше наред, ако изключим малко бавното обслужване събота вечер.

Благодарности и признателност към Джони, който се потруди за да имаме събор! Изненада за мен беше, че се видях с човек с който не сме се виждали почти 10 години, тоест от срещата в Обзор.

Москвича беше страхотен!!! Все повече се засилва желанието в мен да реставрирам Мохер.

Лично аз се надявам да имаме още поводи за срещи през тази година.

Потребителски аватар
lada1200
Регистриран: 19 април 2008
Автомобил: 21013

Мнение от lada1200 » 21 юни 2016 23:23

Страхотен събор,БРАВО за организацията и ще се радвам пак да се съберем.

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 22 юни 2016 09:15

И аз имах доста технически проблеми с водната система, но като изключим това събора беше супер. И организацията беше добра, и локацията беше хубава. Само пистата дето не беше окастрена и не ставаше за снимки...Варна е далечко, но все пак се събрахме:)
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
fenomena6909
Регистриран: 09 март 2011
Автомобил: ВАЗ 21011
Контакти:

Мнение от fenomena6909 » 22 юни 2016 09:36

Като за първи събор за мен, се получи много добре. Останах с положителни емоции и много нови приятелства!

Потребителски аватар
plamil
Регистриран: 04 февруари 2009
Автомобил: ВАЗ 21043
Контакти:

Мнение от plamil » 22 юни 2016 10:09

За мен събора беше много добър.
Много емоции, видях се със приятели от цялата страна, запознах се и с много нови фенове на Лада, както и с един запален "москвичист".
От година, на година, се правят все по-добри и по-добри събори.
Да си пожелаем съборите вече да не са само веднъж годишно

Потребителски аватар
v_gelinski
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 22 юни 2016 11:30

Аз също споделям впечатленията на колегите, съборът бе с много добра организация. Имаше много и разнообразни игри с публиката, така че (надявам се) не е било скучно на никой. Това че на пистата имаше скара и бира също бе един голям плюс. Мястото за нощувка предлагаше добри условия и имаше достатъчно място за паркиране на колите. В неделята ми хареса посещението на ретро музея и това, че остана време а един бърз плаж.

Най-вече ми хареса това, че противно на очакванията имаше много участници (Веско/Денис, пазите ли списъка?), което означава че разстоянието не е фактор за мащаба на събора. Хареса ми и че освен хората от минали събори се запознах и с много нови участници. Това, заедно с фактът че всеки път на събора има повече и по-лъскави коли е факт, че клубът е жив и се развива.
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

Заключена

Върни се в “Събор 2016 - Варна”