Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Предложения за място за Събор 2017

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 16 май 2017 23:17

Това до Брестовец ли беше? На пътя за Бохот?

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 19 май 2017 13:09

Руси, кенефи може и да няма, но идеята е да се съберем! Няма да векуваме там! Ще дрищим по храстите и тва е, ще гриземе солетите и тва е, като нямаме време...
Предлагам пистата да бъде тази, хотелът (хижата) да бъде онзи от 2014 (Венци спомена, че е близо) и направо да действаме! Ако бъде така решено, нека Венци да каже може ли като друга година да бъде толкова точен и проницателен и да организира там, каквото е необходимо?! (разрешение, линейки, места за спане и тн). А разбира се ние тук да олесним и съдействаме с пълна сила! Е?! НАРОДЕ????....

П.П. Визирайки отчайващото изоставане с организацията съм на мнение, че тази година (поне към днешна дата и сегашни обстоятелства) не е редно да правим каквото и да е официално изявление - покана към медиите! Мерси!

НАРОДЕ????

Потребителски аватар
venci kuchev
Регистриран: 29 юни 2013

Мнение от venci kuchev » 19 май 2017 15:09

Колеги днес проверих хижа Среброструй( от 1 ви събор Плевен) работи и е свободна за 24 юни има 30 легла по 3 и 4 в стая - тя е по пътя след пистата , ако реште да се съберем трябва възможно най бързо да направим резервация.
За храна и напитки на пистата може да викнем скара- бира - но пържола с питка и щипка гарнитура е 10 лв.
Да плащаме еко тоалетна за 5-6 часа не си заслужава.
За въпроси 0888 581157.

Потребителски аватар
Wolfgar
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 20 май 2017 17:15

Аз съм твърдо за този вариант. Всички други вариатни, които се обсъждаха и продължават някои да се обсъждат, не ме устройват мен лично грам.
На другите места няма да има обща резервация, местата за спане са разпръснати, мястото за "празничната вечеринка" е съмнително.... Това, което Венци предлага, е повече от превъзходно. За мен това е единственото подходящо място/организация.

Потребителски аватар
MOSFET400
Регистриран: 31 юли 2009

Мнение от MOSFET400 » 20 май 2017 20:04

Здравейте.
Важното е да се съберем някъде. Угодия нама да има никога никому. Където и да е без значение в кое кътче на родината важното е всеки, който може да дойде. Всички знаете емоциите са страхотни.

Поздрави на всичи и надявам се до скоро.

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 21 май 2017 02:44

Честно казано парк-хотел Кайлъка повече ми хареса. Имаше басейнче на което се разхладихме, угасихме разпалените емоции през деня.. пък и сантиментални моменти се запечатаха. Въпроса е само да се уточни куверта с ресторанта за групово настаняване и напояване за да бъдат всички сити и напоени. А ако има и певица на хубава народна музика и елементи от сръбската култура.. ще поема лично хонорара й! (victory)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 22 май 2017 13:13

Аз пък ще поема хонорара на певица, изпълняваща БЪЛГАРСКА народна музика! Ако Марио даде 100 лева хонорар на сръбска певица да пее, аз ще й дам 120 да НЕ пее!
Иначе, дА, Плевен е най-готиното място! И Кайлъка също!

Потребителски аватар
viksanlg
Регистриран: 26 октомври 2010
Автомобил: Лада Калина
Контакти:

Мнение от viksanlg » 22 май 2017 15:44

(hiro)

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 30 май 2017 19:47

На мене ми се вижда в някакъв джандем тая писта...не ми се иска да знам пътя до нея какъв ще е отново.Отделно освен тая хижа с по 5-6 легла в стая,което не е ОК, наблизо попрегледах какви места за настаняване има и цените им са нереално високи.Някакви 3-4 звездни комплекси.При положение,че по цял ден сме нагоре надолу с колите и на човек му трябва един душ и легло за 6-7 часа не смятам,че луксът е оправдан.
Като цяло не знам и за какво е тая писта като през годината има 1000 мероприятия и карат точно 4-5 човека само.Заради едната писта се избират някакви места,които според мен не предлагат условията за провеждане на събор.Направо ме е страх и пътищата да си представя в тоя край до писти,хижи и т.н.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 30 май 2017 23:35

Мястото тази година ще е Дряново. Датата ще е 24 юни. Очаквайте повече информация до края на седмицата.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Заключена