Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Тръгване на София и околността за Събор 2017

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 27 юни 2017 10:55

Колеги,

тъй като тръгването на Софийската група (Пернишката, Кюстендилската и като цяло Югозападната) е традиция за Националните събори на Лада Клуб България, в тази тема предлагам да се оббърбори това събитие!
Предвид, че срещата започва в 10:00 ч. в центъра на град Дряново, предвид, че до там е около 220 км и предвид ремонтите по пътя и колонното предвижване, смятам че е редно най-късно в 07:00 да сме потеглили! За това обявявам:

СЪБИРАНЕ НА ОМВ НА БОТЕВГРАДСКО ШОСЕ №268 от 06:45 до 07:00

Добре е по пътя поне да се опитаме да караме заедно! То е ясно, че няма как да караме в колона, но все пак, поне при пристигане да сме в групи! Свръх бързото каране, както и свръх бавното каране не правят добро впечатление, а и са предпоставки за Пътно Транспортни Произшествия! Желая ви ползотворни 3 дни 23 часа 6 минути и 37 секунди, пийте повече вода, яжте повече лимони и подгответе настроението и Вазовиците си, за събота! А там доброто настроение на всички, зависи от Теб и твоята Лада! Очакваме ви! (heart) (heart) (heart)
Последна промяна от milev86 на 27 юни 2017 12:06, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 27 юни 2017 11:06

А с пернишката и владайската група, в неделя на срещата, се бяхме разбрали да се съберем, пак там, в 6:45 и да тръгнем в 7:00...

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Контакти:

Мнение от milev86 » 27 юни 2017 11:13

Ами обявявайте ги тия неща!?! (rtfm) Другите олигофрени, които ни няма, как да знаем?!
Последна промяна от milev86 на 27 юни 2017 12:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 27 юни 2017 11:44

Frysco @ Програма на Национален събор 2017 - Дряново
А защо там ли? Ами в тая тема се коментираше този въпрос.Що се отнася до часа, аз си имам пътник и трябва да се съобразявам с нея... лично аз бих предпочел да пътувам дори в петък след работа, само и само да не ставам рано.

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Контакти:

Мнение от milev86 » 27 юни 2017 12:05

Добре. Ок. Само че абсолютно безразборно и неорганизирано се коментират тези неща и няма проблеми! Грешката е в мен, че предпочитам всичко да е ясно и точно и да има конкретна тема, както винаги е имало! Променям часа така, както сте си го измислили! Само че тази тема остава!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 27 юни 2017 12:43

Аз ще пътувам в петък за да мога да организирам нещата на място и да помогна с организационните въпрос.

Имам два въпроса:
- кой ще може да вземе шатрите с него, тъй като в моята кола няма да се поберат
- някой пътува ли му се в петък, имам две свободни места, пари за бензин не взимам, ще тръгна около 15:00 от София
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 27 юни 2017 12:53

Аз не намирам нищо безразборно и неорганизирано в това, че сме обсъждали тръгването от София в темата за програмата за събора. Също нищо безразборно и неорганизирано няма, че Иво предложи да се съберем в неделя и да го обсъдим. Които бяха там, обсъдихме го, съгласихме се, взехме решение. Който не е дошъл, се приема, че се съгласява с каквото и решение да се вземе, нали така?
Грешката ти не е в това, че искаш всичко да е точно и ясно и да има конкретна тема, а че си взел решение за часа, без да провериш, дали няма друго по въпроса и щеше да постигнеш точно обратния ефект и някои хора да тръгнат в шест и половина, някои в седем и да се гледаме накриво... и без това, напоследък все по тегаво се разбираме помежду си.
Аз приемам, че като не пуснах отделна тема, сбърках. Ако трябва да понеса някакви последствия-да се обсъди в закрития форум.

Денис, аз предпочитам да пътувам в петък след работа, вместо да ставам рано в събота, но обещах на Нели да я возя, тъй че няма как...

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Контакти:

Мнение от milev86 » 27 юни 2017 13:49

Аз приемам, че като не погледнах дали има друго по въпроса, назначих начален час на тръгване и сбърках! Аз вече последствията си ги понасям! (focus)
Иначе не е лошо такива неща да се пускат в отделна тема за обсъждане, както и преди откриването ѝ да се преглежда всичко!
Иначе нормално, че все по-тегаво се разбираме! Отдавна не сме имали "тийм-билдинг"! Ето сега ще имаме и всичко ще се оправи! :D

Заключена