Отзиви и обратна връзка от Събор 2018

Димитър Горанов
Регистриран: 09 юни 2018
Автомобил: ВАЗ 2103

Мнение от Димитър Горанов » 28 юни 2018 10:57

Не знам дали тук е мястото, но госпожицата фотографка беше обещала да качи снимките във форума. Не и знам името, само че лудееше с една Лада 7ца, тъмно червена N28. Та, ако може някой да ме свърже с нея или да качи снимките от нея ще съм ви много благодарен. А относно обратната връзка, по това което успях да разговарям с колегите разбрах, че хората с повече коне искат да има драг и се чувстват някак... ощетени, че няма къде да ускоряват. Може да го имат в предвид организаторите за някой следващ събор. Поздрави и до следващия събор :)

Потребителски аватар
v_gelinski
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 15 септември 2011
Контакти:

Мнение от v_gelinski » 28 юни 2018 11:10

Качени са тук.

Crazzy_Lada написа:
26 юни 2018 17:06
ТОВА Е ЛИНКА КЪМ ЦЕЛИЯ АЛБУМ:
https://photos.app.goo.gl/T9XhEdiicJT5ws8v9
Приятно разглеждане, дано да се харесат! :cheers: :D :police: (tease)
Тогда нажмут водители стартеры И по лесам, по сопкам, по воде....

Потребителски аватар
Korekom
Регистриран: 01 май 2012
Контакти:

Мнение от Korekom » 28 юни 2018 22:05

За първи път присъствах на Лада сбирка, по простата причина, че събота и неделя са ми работни дни и сега се случи да съм отпуска и успях.
Много приятно мероприятие! Много добре поддържани с любов коли и приятни хора собственици! Особено впечатление ми направи зелената комби Жигула - невероятен автентичен вид! Колите с доработки и тунинг също ми харесаха че са с Ладови двигатели.
С умиление си спомням за семейната Жигула, която почти 20 години ни беше вярна и с нежелание се разделих с нея. Кола, която докато не я оставих никъде не ме е оставяла!
Много исках да се кача в някоя подобна и да покарам но не събрах смелост да помоля някой колега!
R.I.P.
Изображение

Потребителски аватар
Viper
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Viper » 28 юни 2018 22:40

Винаги можеш да си вземеш друга, руски машини още има, ако ти е страст марката или ретро колите като цяло,
аз съм си фен като цяло на ретро колите, ама да се хвана с друга марка не искам, както беше на събора москвича типично по москвичовски, уж по-яка от ладата, ама пак го тикахме :D
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 29 юни 2018 08:09

Всяка кола може да се развали и да я бутаме/дърпаме. При Ладата и Москвича хубавото е, че може да се оправи дори на пътя или пред блока, не е нужен сервиз или специализирани инструменти.

Приятно впечатление ми направиха комплиментите които получих за моята Самара от няколко човека. Мислех, че няма фенове на предноприводните модели. Имаше хора които се подведоха по волана и помислиха, че и арматурното табло е от Алфа. Няколко човека ми казаха, че джантите много отиват на колата. Никой не забеляза задните дискови спирачки (victory) (hiro) (tease) (secret) ...

Потребителски аватар
ceco
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от ceco » 03 юли 2018 01:01

Viper написа:
28 юни 2018 22:40
... ама пак го тикахме :D

Човека , който го караше , го караше абсолютно за първи път , даже не се беше и возил вътре , евала за смелостта на Венелин... търсеше си кола за участие в майсторското и я получи (условно казано "кола" :D ) . Реално, самоходната конструкция нямаше проблеми , но си има характер :)

Иначе , аз като абсолютен гост на това мероприятие , мога да кажа , че съм доволен от мероприятието. Игрите на Денис ми харесаха най-много , жалко , че ги пропуснах , улисан в разговор с г-н Първанов (автомобилния състезател) :D . И понеже бях шерп , возейки багажа на председателя , ще си позволя и да не му спазя указанията за мненията , по предложения от него образец в първото мнение на темата :lol: .

И в контекста на последното мнение на Сашо , в събота си влоших рязко състоянието на диференциалния механизъм , от леко прехрупване , на много тежко прехрупване . В неделя сутринта бях на 10тина км. от Дряново при един приятел москвичист (и той се отби в съботния следобед , Сахо) , подменихме целия редуктор , като Сахо си даде най-доброто налично , за което съм му безкрайно благодарен... а диагнозата - половината зъби на едното планетното колело (симетрично счупени) липсваха.

Живот и здраве , догодина пак ще гостувам , освен ако не направя някаква финансова глупост от моя страна и дойда като напълно редовен участник :D .

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 03 юли 2018 11:12

Аз мисля догодина на Москвич събора да съм редовен участник.

Отговори