Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Гласуване за дати за Национален събор 2018 - Дряново

На коя дата предпочитате да се проведе Националният събор на ЛКБ за 2018 г. в Дряново

Анкетата завърши на 29 яну 2018 22:51

16 юни 2018
16
26%
23 юни 2018
46
74%

Общо гласове: 62

Потребителски аватар
wolfram
Регистриран: 17 юни 2009
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от wolfram » 28 яну 2018 12:42

23-ти, тоя път жив, умрял, ще гледам да съм там (hiro)
Тодор Живков написа:Характерно за тази марка е, че може да бъде основа за стаж на млад шофьор. Дори е задължително, човек да мине през руската школа. Да види, да усети,как стоят нещата в живота. За това,че лесно няма и ежедневно трябва борба.

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 28 яну 2018 13:11

Добре де, почва се пак с недоволните още преди да се направи каквото и да е било, ама някой знае ли как се организира събор? То да не става ей така с щракване на пръсти, забиваме една точка на картата и правим събор. Някой запознат ли е колко пари трябват за такова мероприятие? А колко бягане и разрешения, колко логистика има? Колко от тези хора дойдоха на един събор и сложиха поне един конус, вместо да пият бири и чоплят семки? Аз нали направих почти сам събора във Варна - 2 месеца търчане по общини, полиция, писта, хотели, толкова загубено време, парите за горивото не го броя. И накрая какво - ама то Варна далече, пистата и тя, то било много разбито, ама хотела бил на какъв си, ама кръчмата що била такава. В крайна сметка след толкова стройна организация загубих адски много време, пари и заради една счупена Лада не можахме да минем през града, да отидем до Златни пясъци (където с адски много усилия уредих да спрем пред хотел Интернационал и да запушим алеята на частен комплекс с отцепка от полицията), не можах да отида до ретро музея, защото в неделя търсих спешно части. На съборите в Плевен същата работа, търчи прави писта (момчетата от Плевен бяха насипали 10 ремаркета пръст, за да я приведат в добро състояние), прави генератор, слагай озвучаване, събирай пари за наем и линейка, пускай състезатели по трасето. Търчане, търчане, търчане. Докато не почнете да правите нещо за клуба мрънкането го оставете настрана. Има устав тоя клуб и там в чл.9 т.2 пише : "Всеки член на Сдружението е длъжен: ... Да съдейства за осъществяване целите на Сдружението". В случая клуба е важния, отделните индивиди помагат за развитието му. Ако някой има по-добри предложения и е готов да се нагърби с организация може да започне да се подготвя от сега за Събор 2019 и да направи една програма, а всички ние ще помагаме да се осъществи нещо различно.

Потребителски аватар
Viper
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2105
Контакти:

Мнение от Viper » 29 яну 2018 08:46

Мен идеята за Дряново ми харесва,ей тей малко на спокойствие, нали сте виждали ВАГ съборите, биричка, скаричка, кеф. :)

ПП. Съвсем сериозно ще натоваря в колата каса бира, мръвка и скара :D
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 29 яну 2018 11:24

Аз също не мога да предположа от сега коя дата ще ми е по-удобна. Затова няма да гласувам. Каквото изберете, ще гледам да съм там.

БАБАЧЕВ
Регистриран: 19 декември 2011

Мнение от БАБАЧЕВ » 29 яну 2018 17:34

Гласувах за по ранната дата, защото на 23.6 има ретро рали във Варна на което може би ще участвам. Има много време до тогава така че ще се съобразя с болшинството а къде ще участваме ще решаваме като наближи датата. Най важното е че колата ще бъде готова до тогава.

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 29 яну 2018 17:38

Аз предлагам Били да измисли място и да организира събора тази година, тъй като е същинска част от организацията и дейността на Лада Клуб България. Очевидно има идея, като призовавам пишман-кандидат-организаторите да поверят проекто-дейността си в нейни ръце и моментално да изчезнат от хоризонта, та и отвъд него... Вярвам...резултатът ще е истински сполучлив, забавен и незабравим за всички!

Mario
Регистриран: 30 декември 2012

Мнение от Mario » 29 яну 2018 20:51

Здравейте и от мен няма значение за мен но мисля 23 е по-добре :police:

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 29 яну 2018 22:37

Значи, не, няма значение за теб, а има значение за теб - 23 юни!
Научете се на нормална комуникация бе, хора! На защитаване на позиции! Или не се обаждаш, като няма значение или като се обадиш - казваш: 23 юни! Точка!
"Няма значение, ама 23 юни!" Това на български език значи - Има значение: 23 юни! Трупаме си мнения, да се намираме на приказки...Винаги има значение, когато се обадиш! Когато няма значение си мълчиш!
Липсата на нормална комуникация би и ще съсипе света!

Потребителски аватар
0gn
Регистриран: 11 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от 0gn » 30 яну 2018 07:24

Стягаш редиците, а? Ма комунизма свърши преди 30 години :whistle: (hiro) (tease)

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 30 яну 2018 08:10

Какво ви става хора? Какъв е този груб и заядлив разговор. Кой мрънкал, кой не мрънкал. Биляна и Любчо дали щели да дойдат да няма... Всяка година едно и също. Събора е по желание. Щом по-голямата част от хората харесват мястото какво има да говорим - прави се и толкова.

Любо, кое е по-важно - мястото или хората? За какво се събираме? Да се видим приятели и познати, да поговорим, да обменим опит? Или да дишаме прахоляк цял ден по пистата, да стоим цял ден на крак под слънцето? Или да се тъпчем с мръвки и бира?

Радо, същия въпрос към теб! Басейни..... не знам си какво, толкова ли е важно? И какво както винаги пет човека (едни и същи всеки път) които сме по-близки ще си киснем..... в басейна, другите някъде си..... Така или иначе не можеш да вкараш целия събор в басейна, нито в ресторанта.

Огн-че, брат, правиш някакви коментари които изобщо не са по темата, после пак ще се оплакваш от жестоката модерния.

Заключена