Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Гласуване за дати за Национален събор 2018 - Дряново

На коя дата предпочитате да се проведе Националният събор на ЛКБ за 2018 г. в Дряново

Анкетата завърши на 29 яну 2018 22:51

16 юни 2018
16
26%
23 юни 2018
46
74%

Общо гласове: 62

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 30 яну 2018 12:01

0gn написа:
30 яну 2018 07:24
Стягаш редиците, а? Ма комунизма свърши преди 30 години :whistle: (hiro) (tease)
Колега, ако ви е нужен комунизъм, за да се изразявате правилно и да спазвате някакви правила, тежко й на демокрацията!
Подкрепа на колегата LADA-2107!

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 30 яну 2018 16:21

Казвам само, че вече не знам за коя година събора е на едно и също място. (Което граничи с фаза на циклофрения) Нищо не съм казвала за организацията му, за да скачате веднага против мен! Другото което е, да със сигурност заедно със софийската група без проблеми можем да организираме събор в София. Така че, ако има желаещи, аз веднага се хващам, защото определено не ми пречи да си "пия биричката и да чопля семки" и междувременно да върша и други неща (tease) (hiro)
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 30 яну 2018 17:26

Миналата година за пръв път го правихме на Дряново. Преди това правихме СОЦ събор на Дряновския манастир, нищо общо с Дряново. След нашият събор направихме и втория СОЦ събор на Дряново, не защото искахме, а защото имахме обещания от други клубове, че те ще го организират, като само седмица-две преди датата, която бяхме обявили и в календара на БАК Ретро и в националното радио те се отказаха и ние бяхме в позиция, че трябва да го направим някъде, пък ако ще да е на същото място и тъй като имахме вече местна подкрепа го направихме там. Та, да отговоря на въпроса ти - само един събор на ЛКБ е бил в Дряново. Досега всички събори са се провеждали поне по два пъти на едно и също място:
Прикачени файлове
MaxthonSnap20180130172639.png
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 30 яну 2018 19:20

Денис И. написа:
30 яну 2018 17:26
Миналата година за пръв път го правихме на Дряново. Преди това правихме СОЦ събор на Дряновския манастир, нищо общо с Дряново. След нашият събор направихме и втория СОЦ събор на Дряново, не защото искахме, а защото имахме обещания от други клубове, че те ще го организират, като само седмица-две преди датата, която бяхме обявили и в календара на БАК Ретро и в националното радио те се отказаха и ние бяхме в позиция, че трябва да го направим някъде, пък ако ще да е на същото място и тъй като имахме вече местна подкрепа го направихме там. Та, да отговоря на въпроса ти - само един събор на ЛКБ е бил в Дряново. Досега всички събори са се провеждали поне по два пъти на едно и също място:
Или иначе казано: ШАХ....И МАТ!!!
Темата е приключена обосновано и категорично! Нещо, което на "опозицията" й куца...

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 31 яну 2018 00:06

Тая работа със събора в София ми стана интересна... къде ще бъде тоя събор, на НИМ ли?

Потребителски аватар
auto_forum
Регистриран: 21 март 2008

Мнение от auto_forum » 31 яну 2018 07:52

Ти пък на НИМ, на Екото. Там има автомивка, ще правим мистър мокра фанелка.

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 31 яну 2018 08:55

Нищо не ми куца... ВЕЧЕ. Не мисля, че заяждането точно с куцането на г-н Милев е релевантно. А иначе, как къде- на жълтите павета... (hiro) Както и да е, заедно с двата Соц събора стават четири пъти в Дряново. Да не говорим, че се обзалагам, че Соц събор 2018 ще е къде- в ДРЯНОВО!!!
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
m_g
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 12 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2101

Мнение от m_g » 31 яну 2018 13:23

София не става, освен ако не е на частен терен. В София на обществено място целия ни членски внос няма да покрие таксите. Освен това са нужни много сериозни връзки в общината. Районът на НИМ изобщо не става за събор. Оттам и аз и още няколко от по-старите лададжии имаме глоби, нали помните, по 50лв за паркиране в зелена площ. Това преди 11-12 години. Да не говорим, че многократно нас от ретро клуба са ни гонили с полиция заради ретро пазарите на НИМ. Сега въпросните пазари се правят на частен терен именно поради тази причина. Да не говорим какви са цените на хотелите в града и как гостите няма да им хареса да спят по за 100 лева на вечер.
Дряново като локация става. Само да ги няма идиотите с пиратките от соц събора. Като че ли бяха с Лада?!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 31 яну 2018 13:45

Crazzy_Lada написа:
30 яну 2018 16:21
Казвам само, че вече не знам за коя година събора е на едно и също място. (Което граничи с фаза на циклофрения)
Отговорихме ти за коя. Миналата година за пръв път бяхме на Дряново!
Crazzy_Lada написа:
31 яну 2018 08:55
Както и да е, заедно с двата Соц събора стават четири пъти в Дряново.
Все още не са станали 4 пъти и 4 пъти не е равно на 4 години. Първият СОЦ събор не беше в Дряново, даже не сме стъпвали там, а беше на къмпинг Стринава.

Ако не беше Дряново, нямаше да има въобще втори СОЦ събор, т.е. щяхме да сме се изложили в национален ефир, да сме пръснали клубни пари за промотиране на събитието във Фейсбук и да сме си изгубили нашето лично време.

Ако пак не беше Дряново, то нямаше да има и Лада събор 2017, защото ако не помниш и това беше решено в последния момент поради липса на други предложения, не е като да не беше даден карт-бланш на мераклиите да организират нещо, но уви, имаше само думи, но не и действия.

Само с думи не става. Трябват и действия, Биляна. Ти като клубен фотограф не трябва да бойкотираш събитията, а да даваш градивна критика, подплатена с предложения (София, както ти каза Момчил - не става, Плевен - също). Сигурен съм, че предизборните мероприятия на които ти ходиш не са много по-интересни и отново са не едни и същи места и с една и съща програма, но ти си там, да може би ти плащат, но тук всичко е доброволно и зависи от желанието на всеки един човек.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Стаменов
Регистриран: 24 май 2008
Автомобил: ГАЗ-24 Волга

Мнение от Стаменов » 31 яну 2018 14:04

А извинявам се, че в тази тема, но не намирам друга, а и тука видях, че се е заговорило и без това за СОЦ-събора.
Знам каква е била ситуацията миналата година. Някакси за тази година обаче май никой не го слага в сметките, така ли е?
Да, миналата година около месец преди това питах Frysco за мероприятието и още нищо не се знаеше, освен датите. После разбрах, че други е трябвало да го организират, а не са и се е спасявало положението на пожар. И понеже в крайна сметка имаше мероприятие - за да изпреваря евентуален въпрос, не че искам да занимавам аудиторията - счупих сегменти в края на август и въобще по това време работата беше основен ремонт. Другата соц-машина пък вече 6-а година не стигам да я подкарам.
Така че поне от Лада клуба тази година нищо не се очаква за това супер-смислено мероприятие, правилно ли разбирам?

Нека да не звучи въпросът ми като заяждане - просто питам. Иначе за съжаление съм от София и нямам никакъв финансов, а още по-малко организационен ресурс или пък връзки да организирам нещо по страната.

Заключена