Идеи за място на Събор 2019

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 14 фев 2019 10:20

Мисля, че въпроса за пистата е безсмислен. Винаги едно също. Пет човека карат, другите се пържат на слънце. По-добре да се помисли за място където могат да се скъсат няколко чифта гуми без да ни вземат книжките и да ни спрат колите от движение. (tease) (hiro) (secret)

Гледах някакви клипове от Москвич събор, хората късат гуми, чупят диференциали, веселба да става. При нас умряла работа. Все се правим на много примерни и интелигентни.

Потребителски аватар
0gn
Регистриран: 11 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Мнение от 0gn » 14 фев 2019 17:43

Така те харесвам!! (skull) (skull) (skull) Брат, ако е на няква поляна, узана или квото и да е подобно, ще дойда и ще насерем положението, гаранция (focus) (focus) (tease) (hiro)

Потребителски аватар
Viper
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Viper » 14 фев 2019 23:12

Опаа, вече имаме някво положитлено развитие на идеята, лошото е че 3-4 човека май просто си говорим сами :D
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
LADA-2107
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 15 фев 2019 08:31

Гледай сега, в крайна сметка ако другите се правят на "ощипани булки" това не означава, че ние не можем да се съберем да хапнем, да пийнем, да повъртим.

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 16 фев 2019 12:12

Аз също съм съгласна, че събора съвсем спокойно може да се проведе на някой къмпинг. Узана е чудесна идея, щом няма как нещата да се организират за Русе, нека го направим по-обикновено като другите автомобилни клубове. А и ако спим в Узана- в Габрово има летище, което е идеално за събиране. Вече сме правиле един събор там и всички бяха доволни.
А който иска скъпи хотели, за да си разнобрази ежедневието, бих му казала, че има достатъчно организирани all incluseive круизи до далечни и екзотични дестинации. Нека дойдат на събор само тези, които имат интерес към автомобилите и искат един ден в годината да се съберат със съмишленици, а не да висят около басейна на хотела.
Хич не ми е приятно да чета някакви апокалиптични изказвания за клуба и прочее. Софийската група, реално, е страшно организирана и сме го доказвали не веднъж. Когато се наложи и 400км. на посока сме били, за да отидем на събор. И пак бихме го направили, без някой да "мрънка", както прочетох по-нагоре.
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
LADA-2107
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 17 фев 2019 00:28

С цялото ми уважение, това, че ти и Любо бяхте на събор във Варна, далеч не означава, чe всички от София са били. Мога да посоча и хора които не бяха, ама.... това е друга тема.

Още повече изказвания от типа: "Софийската група..." Лада клуб България не е Лада клуб София!!!

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Мнение от butaloto. » 17 фев 2019 02:44

И аз и Гелински дойдохме (victory) Ако не се намери място и време за организационната част по провеждането на събора в рамките на централна България, то аз ще положа усилия за уреждането му на територията на София със съдействието на столична община. А сега.. :)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
LADA-2107
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 18 фев 2019 08:21

Сега какво? Ще дойдем! (secret)

Потребителски аватар
m_g
Регистриран: 12 март 2008
Автомобил: 2101+M21

Мнение от m_g » 18 фев 2019 15:30

Колеги, тази година няма да е съвсем проста организацията където и да е. Идват избори и никой сериозен кмет не би се юрнал да кани хора с тениски със сърп и чук и руски таратайки.
Марио, това за София ми звучи като виц. Столична община никак не обича масови прояви и се плаща много - много - много за охрана и за какво ли не на мероприятие. Те за Спасовден с 300 зора всяка година дават разрешение, хем там в клуба са сериозни хора с много връзки и пари. Всякакви локации от рода на НИМ са забранени официално. Какво ще предложим? Хижа на Витоша - там събота и неделя е пълно с туристи. Един глупак да се напие, да направи "майсторско" и да стане катастрофа - жална ни майка. Дори и да сме на някоя от по-забутаните хижи - Звездица или Планинец, пак е риск. София не става.

Според мен трябва да сме извън цивилизацията. В тоя ред на мисли - на Дряново какво му е, освен че няма какво да се прави там? Клуб Москвич са на Узана тая година. Мене ми хрумва и Сливенския Балкан - работи ли още оня фамозен хотел Стелит на края на света? И без писта - само колите в хотела, ядене - пиене - евентуално возене на лифта надолу - нагоре... Снимки от кулата.
Три Буки в планината над Кюстендил също не е зле - но е в кюшето на картата.
Какво е положението в района на Троянския и Тетевенския Балкан, Казанлък, Старозагорски мин. бани? Родопите?
Русе - пътят до там е дълъг и читавите хотели не са евтини, а и го има проблема с паркирането.
Около Разград има разни местенца - но и до там е три дена път с Жигули.

Аз бих предпочел хубав хотел с хубав ресторант и бързо и адекватно обслужване - за мен съборът е място за почивка, а не да си товаря нервите или да спя в някаква мизерия.

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 18 фев 2019 19:38

Никога, на какъвто и да е събор не могат да дойдат всички членове от даден град. Винаги по някаква причина ще липсва някой, но какво да се прави. Факт е, че във Варна, макар и далеч специално от" Не Лада Клуб София" дойдоха доста хора. С изключение на тези, които обикновено седят само през деня, това е.
Момчил дава добри идеи, нека да решим нещо в централната част на БГ, с опция за палатки и за хотел на средно ниво, за да няма сърдити!
Лудите нямат спирачки!

Заключена