Идеи за място на Събор 2019

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 25 фев 2019 12:18

Колеги, темата е почистена, сещате се защо. Предлагам да се придържаме към темата и да предложим място за събор. Аз гласувам за Узана, просто нямаме техническото време да организираме нещо по-мащабно в момента.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Viper
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 август 2012
Автомобил: ВАЗ 2105
Контакти:

Мнение от Viper » 25 фев 2019 12:28

Е додохме си на думата, ама изчете ли всичките неща?
Аз имам предложение, ако платформата на форума го позволява, да направим като отворена анкета, и под всяко ново предложение, този които го предложи да се обосновава. Като гледам май всички бием към Узана.
Газ до ламарината.... и т'ва е!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 25 фев 2019 12:32

Аз мога да се обоснова лесно:
  • В центъра на България е (няма ощетени откъм пътуване)
    Има и поляни и писта долу около града (и любителите на карането и любителите на по-спокойното прекарване ще са доволни)
  • Има набор от хотели и хижи от 10 лв на нощувка до 150 лв на нощувка (покриваме широк спектър изисквания)
  • Има туристически дестинации в района за походи - връх Шипка, Етъра, Бузлуджа, Велико Търново и т.н.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
plamil
Регистриран: 04 февруари 2009
Автомобил: ВАЗ 21043
Контакти:

Мнение от plamil » 25 фев 2019 13:41

Възможна ли е комбинация писта Габрово - хотели в Дряново?
Пистата мисля че беше в Мичковци (дано не се лъжа).
Разстоянието до Дряново е по-малко, отколкото до Узана, не преминаваме през цяло Габрово, с все трафика и теснотията му.
Ако ползваме и къмпинга на Дряново - разстоянието е още по-малко, има място и за барбекюта, и за палатки

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 25 фев 2019 14:51

Интересна идея!

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Мнение от white_shark » 25 фев 2019 16:20

Предложението на Пламен е добро. Предполагам става дума за летище Междене.
Инфраструктурата е хубава в района, разстоянията не са големи и предвижването ще става сравнително бързо. Узана е доста далеч и от летището и от много други обекти...ще пострада програмата като се пръснат хората. Само от Узана до летището са 35км...до Велико Търново 70км. Като основните точки(леглова база,писти,ресторанти, туристически обекти) са на по 15-20-25км максимум нещата се получават по-добре според мен.
Пък и като гледам няма големи ентусиасти за организиране на такова събитие и има голяма вероятност от много туткане да няма нищо.Там поне района си го знаем, хората се ориентират добре в самонастняването и в крайна сметка идеята е да се съберем да се видим, да прегазим няколко конуса и да изпием някоя друга бира. През останалата част от годината всеки може да си прави екскурзии и почивки на нови дестинации.

Потребителски аватар
Wolfgar
Регистриран: 20 април 2013
Автомобил: ВАЗ 21053

Мнение от Wolfgar » 27 фев 2019 08:42

На летището вече сме правили събор и беше приемливо. Имаме ли все още хора от там, който да се наемат с организацията? За вечеринката след това, ще се мисли допълнително. И без това остават една шепа хора с преспиване. Все ще го измислим.

Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Мнение от Crazzy_Lada » 27 фев 2019 10:29

Идеята е добра, аз съм ЗА (victory) . Там сме били и беше добре. Узана също е ок, както решим.
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
milev86
PR на ЛКБ
Регистриран: 19 май 2008
Автомобил: ВАЗ 21079
Контакти:

Мнение от milev86 » 27 фев 2019 13:21

Подкрепям предложеното от Viper.
Една едноседмична или десетдневна анкета, която да бъде "рекламирана" по лично съобщения на всички във форума, за да направим голямо проучване, сред масите.
Вариантите за Узана - Габрово и Междене - Дряново са прекрасни. Ако е необходимо да се звъни някъде и да се уреждат неща - аз съм насреща!
Също така предлагам освен споменатата от колегата Viper, анкета за място, да се направи и една паралелна за дати, за да бъдем адекватни, горе долу, и там на общото желание.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Денис И. » 27 фев 2019 15:18

Анкетата според мен трябва да е само за дати. Мястото мисля, че няма какво да го обсъждаме - Узана и летище Междене (ако собственикът й се съгласи, тъй като получих информация, че вече е частна).

Предложете кои дати да сложа в анкетата.

Заключена