Морска среща ММЦ Приморско

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 09 юли 2017 22:13

Здравейте. Имам една идея, която искам да ви споделя. Да направим една среща на морето-плаж, почивка, веселба. Мястото е познато за някои- ММЦ Приморско. Правили сме такива срещи през 2008 и 2009. Намира се между град Приморско и град Китен. Представлява голям отделен комплекс от хотели и бунгала. Сградния фонд е почти напълно реновиран. Моята идея е за бунгалата, които са отделни масивни постройки, с климатик, реновирани през 2007. Датите които съм набелязал са между 2-ри и 10-ти септември. Цената до 6-ти е 57 лв, а след това е 45 лв за цялото бунгало, което разполага с три или четири легла. В цената влиза само закуска, но може и на три храненета и на ол инклузуиив, което не знам какво включва. В комплекса има басейн и заведения, плажа е близо, може да се спира пред бунгалата (стига да не е натъпкано с коли от други почиващи) такса паркинг е лев на ден. Ако мнозинството реши, може да е само след 6-ти до 10-ти, но аз планирам да съм там между посочените дати, тъй че кой, както му е удобно.
Резервация всеки ще трябва сам да си направи. Телефон 0885853449. Нямаме отстъпки, така че за тях, това че сме от Лада Клуб е без значение.
Надявам се да има интерес. Прилагам и снимка на ценоразписа, съжалявам за лошото качество на ксерокопието.
IMG_20170709_215615.jpg

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 09 юли 2017 22:51

Много добра идея.
На събора стигнах до извода, че 1 път в годината ни е малко.
Получи се предложение за среща във Враца през октомври например...
В Плевен при добро желание по всяко време...

Кой когато може. Така се роди идеята да споделяме желания и място за среща. Радо е пръв с предложение за Приморско.

Аз ще направя всичко възможно за 3 нощувки от 05.09 до 09.09 да присъствам

:cheers:
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
tojaga
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 23 февруари 2008
Автомобил: ВАЗ 21083

Мнение от tojaga » 12 юли 2017 11:31

Аз ще мина да се видим на по бира, две.

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 12 юли 2017 21:14

Ще се постарая да съм със Самарата.

Дано ме пуснат от работа.

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

Мнение от johny_x3m » 25 юли 2017 19:00

Аз получих подарък от жената билети за F1 на Монца, така че между 31.08 и 6.09 ще съм извън страната. Но евентуално ако ме пуснат мога да прескоча за уикенда да се видим, така и така не сколасах за събора.

P.S.Между другото благодаря за плакета, не го очаквах и ме изненада приятно. Вече съм го сложил на работа във витрината с купи и грамоти.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 27 юли 2017 10:59

Ще се радвам да те видя в Приморско.

Имам планове за следобедите докато сме там:
-В Приморско и в Китен работят летните кина. Програмата в Приморско за момента може да видите тук: http://programata.bg/?p=31&l=1&c=4&id=458
Цените са приемливи, 5 или 6 лв за възрастен, в зависимост 3Д ли е или не е.
-Също така, ми хареса разходката с лодка по Велека. Цената е 15 лв за възрастен, като разходката продължава час и половина, влиза навътре срещу течението на реката, където гората е недостъпна по сушата, а наобратно до плажа на устието (без да влиза в морето, оказва се недостъпно от камъни). По време на разходката капитана разказва за видовете дървета, птици и земноводни. Има къде да се остави колата. Предлагат също и двуместни канута за гребане, на цена 15 лв за час.
-В Ахтопол предлагат 40 минутна разходка с лодка в морето, по маршрут Фара - Гръцкото училище - Плажа - Къмпинг "Делфин" и обратно. Цената е 9 лв на възрастен. Лодките са с бордови двигател, но са малки, трябва спокойно море. Плиска вода вътре затова-джапанки.
-В Созопол има линия на кометата до Несебър, скъпичко е - 25 лв в посока за възрастен, за дете наполовина, времетраене 55 мин. По час са, не работят в лошо време. Мисля че първата е в 10:30 от Созопол, от Несебър последната в 18:00, не забравяйте че трябва да се плаща и паркинг за колата-2 лв на час или за цял ден...
-До Приморско има и малко летище, където евентуално може да предлагат разходка по въздуха, но не съм проучвал как са цените и условията, има ли изобщо такива услуги. Във всеки случай често се виждат хвъркащи апарати там...
-Отново в Приморско има водолазен център, където срещу скромната сума от 70 лв организират еднодневен курс за гмуркане. http://www.poseidonbg.com/index.php/2-u ... uba-diving
Заема сутрешната част от деня...
-Това са само малка част от възможностите в района. Някои са евтини, някои са скъпи, но идеята е да има възможности и разнообразие и да направи срещата по интересна и приятна. Отделно от това, винаги има възможност за традиционните разходки из Созопол, Ахтопол, Царево и другите градчета наблизо.
-От събитията които са ми известни за момента, има ретро парад в Созопол на 2-ри септември.
-От 4-ти до 10-ти септември ще се проведе 10-тия национален офроуд събор, в района на плаж "Перла 05" до Приморско. Не знам обаче, поне до момента, ще има ли някакви състезания и от сорта, които да са удачни за нас, като публика.
-Няколко думи и за изхранването - в ММЦ работи механа "Рубин", които готвят вкусно и на приемливи цени: обедно меню - супи от 2-3 лв, основно 4-5 лв, десерт 2-3 лв, малка пица 7-8 лв, напитки - кафе дълго 1.50 лв, кола 2 лв, газирана вода 1.50 лв. За алкохола не знам, аз концентрат не употребявам, Сашо ако помни може да каже колко беше малката ракия. Иначе към нощувката има включена закуска на блок - маса, която не е лоша, от 7.30 до 10.00. Има право за ползване на басейна и безплатен шезлонг, има развлекателна програма/анимация, игри (петанг) и занимания за децата.

И така, ако намеря още нещо-ще допълвам...

Потребителски аватар
D.Dakov
Регистриран: 04 март 2010
Автомобил: ВАЗ 2104
Контакти:

Мнение от D.Dakov » 27 юли 2017 17:54

И аз ще дойда (victory) Може би ще е без ладата ама това няма голямо значение. Само да видя как ще стане с отпуската, ако ли пък не става ще е за уикенда.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 27 юли 2017 18:13

Ладата не е задължителна... и аз ще съм без Лада.

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 11 сеп 2017 08:07

Срещата се получи много добре. Аз лично съм много доволен и щастлив, че успях да прекарам няколко дни с добри приятели и колеги, да се откъсна от "сивото ежедневие", да разпусна. Благодаря на главния виновник Радо, благодаря на Нели и Даков. Радвам се, че Коцето, Яна, Евгени и Дидо успяха да намерят време да ни посетят.

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 11 сеп 2017 10:35

Аз също много ви благодаря за чудесната седмица, персонално-Нели, Влади, Стаси, Любо, Краси, Сашо, Дидо Даков, Дидко, Коцето, Евгени, Иглика, Яна и всички други които се отбиха. Тази среща ме направи един по-щастлив човек.

Отговори