Морска среща ММЦ Приморско

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 09 юли 2017 22:13

Здравейте. Имам една идея, която искам да ви споделя. Да направим една среща на морето-плаж, почивка, веселба. Мястото е познато за някои- ММЦ Приморско. Правили сме такива срещи през 2008 и 2009. Намира се между град Приморско и град Китен. Представлява голям отделен комплекс от хотели и бунгала. Сградния фонд е почти напълно реновиран. Моята идея е за бунгалата, които са отделни масивни постройки, с климатик, реновирани през 2007. Датите които съм набелязал са между 2-ри и 10-ти септември. Цената до 6-ти е 57 лв, а след това е 45 лв за цялото бунгало, което разполага с три или четири легла. В цената влиза само закуска, но може и на три храненета и на ол инклузуиив, което не знам какво включва. В комплекса има басейн и заведения, плажа е близо, може да се спира пред бунгалата (стига да не е натъпкано с коли от други почиващи) такса паркинг е лев на ден. Ако мнозинството реши, може да е само след 6-ти до 10-ти, но аз планирам да съм там между посочените дати, тъй че кой, както му е удобно.
Резервация всеки ще трябва сам да си направи. Телефон 0885853449. Нямаме отстъпки, така че за тях, това че сме от Лада Клуб е без значение.
Надявам се да има интерес. Прилагам и снимка на ценоразписа, съжалявам за лошото качество на ксерокопието.
IMG_20170709_215615.jpg

Потребителски аватар
Nelly
Дама
Регистриран: 14 април 2008
Контакти:

Мнение от Nelly » 09 юли 2017 22:51

Много добра идея.
На събора стигнах до извода, че 1 път в годината ни е малко.
Получи се предложение за среща във Враца през октомври например...
В Плевен при добро желание по всяко време...

Кой когато може. Така се роди идеята да споделяме желания и място за среща. Радо е пръв с предложение за Приморско.

Аз ще направя всичко възможно за 3 нощувки от 05.09 до 09.09 да присъствам

:cheers:
Владимир, Станимир, Любомир и Красимир Преди имах 4 теории как се гледат деца, сега имам 4 деца и нито една теория как да ги гледам!!!

Потребителски аватар
tojaga
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 23 февруари 2008
Автомобил: ВАЗ 21083

Мнение от tojaga » 12 юли 2017 11:31

Аз ще мина да се видим на по бира, две.

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008