Писта Дракон - Калояново

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
Crazzy_Lada
Официален фотограф на ЛКБ
Регистриран: 30 декември 2011
Автомобил: ВАЗ 21051
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от Crazzy_Lada » 24 фев 2019 09:01

Е, супер. Ще се постарая да дойда да пощракам малко снимчици. Със сигурност ще готино, успех на тези които ще се повъртят на пистата :cheers:
Лудите нямат спирачки!

Потребителски аватар
mitaka_bg_pd
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21013

Писта Дракон - Калояново

Мнение от mitaka_bg_pd » 24 фев 2019 11:44

Живот и здраве се надявам и аз да се включа в мероприятието.Бях малко в застой,понеже последното ми участие беше през 2015г.Надявам се техниката да е на ниво и да се получи едно хубаво мероприятие.Плановете са и 2-та дена,да карам,като съботата смятам да возя,а в неделята егоист да съм.
П.С Има замисъл нещо в събота вечер,пак казвам ако техниката е на ниво да направим едно събиране някаде в Пловдив.Ако има мераклии да пишат с цел да направим едно събиране. (victory) :cheers:

Потребителски аватар
1300
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 27 април 2009
Автомобил: ВАЗ 21011

Писта Дракон - Калояново

Мнение от 1300 » 13 мар 2019 22:39

Ако дойда ще е заради пазара.
"1300" since 1979

Потребителски аватар
m_g
Регистриран: 12 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2101

Писта Дракон - Калояново

Мнение от m_g » 14 мар 2019 11:56

И на мен ми се ходи. Няма как да стане и двата дена заради детето. Пазарът не вярвам да е нещо свръх интересно - още повече, че не търся почти нищо конкретно. Тази неделя се възообновява ретро пазара в София - от 9:00 в новопостроения Пазар на цветята в Надежда 4. Та, по-вероятно да дойда в неделя - тогава се изкарват ретро колите.

Потребителски аватар
LADA-2107
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от LADA-2107 » 14 мар 2019 15:14

И аз това му приказвам на Йоан всяка година, да ходи в неделя, да се види с хората, а той: "Пазар, та пазар!".

Потребителски аватар
butaloto.
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 23 мар 2019 01:23

И така.. предлагам софийската група да се чакаме неделя 31ви 7:45 часа на Лукойла на Църна мацка. Да си пътуваме кротко в колона. Групово ще влезем заедно на пистата, ще има преференциален достъп до територията на Дракона за нас.. вход свободен.
Ще натоваря скарата, шатрата.. малко мезе, музиката.. и евентуално някоя гума или сликове :) Сгъваема масичка имам.. някой да вземе столчета . Ще се съберем, ще участваме в различните етапи от мероприятието, ще се позабавляваме, ще хапнем.. и ще си направим няколко клубни снимки.
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

EdwardScoog
Регистриран: 15 март 2019
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от EdwardScoog » 23 мар 2019 22:57

Дракон се подразбира пистата в Калояново, нали ?
Ако да, то кой ден ще се пуска колата ?
Питам защото ако ще ходя, то ще бъде само заради нея.

Потребителски аватар
butaloto.
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от butaloto. » 24 мар 2019 00:56

В Събота са тренировките и ретро пазара. А в неделя са състезанията с времеизмерване и класиране по класове. Предполагам участниците в ретро пазара ще присъстват и в неделния ден.. тъй, че ще има какво да се види и спазари и тогава. Аз лично ще карам и участвам в неделния ден.. писъл съм къде и кога се събираме групата за тръгване от софия сутринта. За мен е важно да се съберем, да се видим и да си направим един малък празник феновете. По традиция да открием сезона и да поставим началото за годината на автомобилните шествия. Колата не е в най доброто си здраве.. тъй като предстои ревизия на мотора.. упражнение което не можах да извърша.. или по скоро не намерих време да направя до този момент. Но ще се раздава газ докато не изхвърли буталата със сегментите през блока. :)
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

Потребителски аватар
1300
Регистриран: 27 април 2009
Автомобил: ВАЗ 21011

Писта Дракон - Калояново

Мнение от 1300 » 27 мар 2019 19:37

Очаква ли се присъствие на членове на ЛКБ?В смисъл даа се видим с някого,щото няма смисъл да ходя само да гледам изтормозени скрапове.
"1300" since 1979

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Писта Дракон - Калояново

Мнение от Денис И. » 27 мар 2019 22:11

Аз ще съм там. Търся транспорт в събота за двете шатри ... :)
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Отговори