Соц Събор 2016

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.

Бихте ли дошли на Соц Събор 2006 ако той се проведе на 24-25 септември 2016 година?

Да
38
90%
Не
4
10%

Общо гласове: 42

Потребителски аватар
vanko
Регистриран: 15 март 2008
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от vanko » 21 окт 2015 15:58

Леееко се съмнявам, доколкото си спомням преди време бяха отказали категорично. Но, нека опитаме.

Денис, разбрали сме се ! ;)

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от Денис И. » 21 окт 2015 16:17

Да, подгрявай ги там нещата. Аз ще се включа като трябва. Може и до Пловдив да отскочим.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от Frysco » 21 окт 2015 19:37

Защо не почнем да правим планове за този фест, че да знаем колко пари ще трябва да съберем?Нещата няма да приключат само с наема на пистата.Ще трябва да сътворим някаква програма, както и алтернативи състезания, като например ретро класиране.За всички състезания ще ни трябват и награди...
Имам една идея кого да питам за помощ, но трябва да имаме все пак някакъв план.

The Best Forman
Регистриран: 03 ноември 2014

СоцФест 2016

Мнение от The Best Forman » 21 окт 2015 20:54

Мога да Ви издам малко от кухнята на организирането на мероприятия на писта "Дракон".
Като цяло най-евтино е през месеците юли и август , но температурите са доста високи тогава и зимните месеци ... ако ви се рискува по спомен наема за ден е около 1000 лв. (ей им сайта къде може да проверите актуална информация).
Ако смятате да е два дни трябва да се съобразите с федерацията по конен спорт , защото най-близкия и подходящ хотел е "Тракиец" , но има ли състезание всичко е заето.
Понеже става въпрос и за ретро автомобили трябва да се съобразите и с проявите на ретро клубовете.
И на края един ден не стига ако смятате да правите всички възможни дисциплини , а пистата предлага много.
Успех в начинанието!

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от Frysco » 21 окт 2015 21:13

Предлагам следното-старт от решетка, но в два класа-за любители и за профита, стига да дойдат достатъчно.Като двата класа ще карат отделно и ще имат една тренировка-квалификация и същински старт.
Отделно дрифтаджиите да могат да карат, самостоятелно, а третото ще е изложение на всички желаещи накуп, с класирания по категории-реставрация, оригиналност, тунинг и музика.Категориите реставрация и оригиналност умишлено са разделени.

Потребителски аватар
butaloto.
Член на Лада Клуб България
Автомобил: ВАЗ 2103
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от butaloto. » 22 окт 2015 01:50

Дисциплини като майсторско управление и групово бутане на автомобил също са интересни. Всичко може да се групира в рамките на един ден. Прави се брифинг за всички по отношение на безопасността за провеждането на мероприятието и се разделят по отделни класове. Само не знам как ще предоставим каски за всички ако се окажат много участниците.
Митко и Жоро от Пловдив бяха говорили със собственика на пистата преди няколко месеца за отдаването й под наем за един ден и им бе казал добра цена. Аз го имам телефона на Стоилов...
Две неща никога няма да забравят сетивата ми - уханието на хубавата жена и мириса от старата Лада.

The Best Forman
Регистриран: 03 ноември 2014

СоцФест 2016

Мнение от The Best Forman » 22 окт 2015 22:43

Колега , каски предоставят от пистата , закупува се само боне за левче пак от пистата .

Потребителски аватар
SkyNet
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 09 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21083
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от SkyNet » 23 окт 2015 15:22

Интересно събитие ще се формира. Нещо като навремето на Черни Осъм, Лада ,Москвич, Шкода, 2Т всички на куп :)
Аз по случайност се запознах с фотографа на предаването Колела по BGONAIR . Трябва само да му издиря контакта като дойде момента с малко по-уточнена програма за да го запозная по-конкретно.
Да направиш добър и мощен атмосферен двигател е най-скъпия начин да си бавен !!! (victory)

Потребителски аватар
johny_x3m
Представител на ЛКБ
Регистриран: 12 октомври 2008
Автомобил: ВАЗ 21061
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от johny_x3m » 15 ное 2015 10:09

Аз от ретро ралитата се познавам с доста хора, единия от тях е основно действащо лице в Москвич клуб, други са в различни ретро клубове. Тъкмо се върнах, малко да вляза в час и мога да почна да водя преговори с тях.

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

СоцФест 2016

Мнение от Денис И. » 11 дек 2015 12:57

Колеги, време е по-сериозно да се заемем с темата.

Належащи въпроси:
- дата (трябва да се съобрази с календара на писта "Дракон")
- програма (ще се радвам на идеи за състезания не само за коли, но и за публиката, ще копираме унгарците в някои отношения, имаха интересни игри)
- спонсори (аз ще дам 300 лв. за идеята, чакам отговор от НАР за евнтуална помощ от тях и от Супротек) - всякакви идеи за хора, които биха имали интерес да рекламират на събитието срещу скромна сума са добре дошли

Ще се радвам да споделите идеите си, наистина ще са нужни колективни действия за да се реализира както трябва проекта.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Отговори