Събор 2020

Обсъждане на срещите между членовете и феновете на клуба.
Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Събор 2020

Мнение от LADA-2107 » 26 фев 2020 15:03

Коце, изказването ти за събора във Варна е крайно неуважително към Джони, който сам се нагърби със всичко. Комплекса където спахме и вечеряхме беше доста добър, единственото което помня като забележка бе бавното обслубване. Пътя към комплекса беше прашен, но калво толкова? Една автомивка няма да навреди толкова на която и да е кола. Който искаше можеше да кара на пистата. За това, че е нямало желаещи, организатора не е виновен. Затова, че половината софийска група и околностите не дойде, понеже им се видя много пътя/горивото кой е виновен? Затова, че някои хора които са тръгнали на път с непроверени коли и прее.... таковаха цялата организация в неделния ден, нещо да кажеш?

Изказванията ти към Пламен също са неуважителни. Сам каза, всяка година се влачим с месеци с организацията. Появил се някой, който действа бързо и с размах. Защо да не го наплюем?!?!?!? Аз съм на работа всеки ден, ставам в 5:40 часа сутринта за да хвана автобуса, връщам се в 17:20 часа вечерта (зимата от тъмно до тъмно) и пак намирам време поне веднъж на ден да вляза във форума и да проверя какво става там. "За глухите камбаните не бия по два пъти!" е казал народа.

Потребителски аватар
white_shark
Регистриран: 20 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21093

Събор 2020

Мнение от white_shark » 26 фев 2020 16:38

Сега това,че моята гледна точка и усет за нещата не се харесват не значи,че не уважавам хората. Ако нещата се случваха с нормално темпо, а не от днес за вчера с удоволствие щях да се включа в организацията тази година. Горе го написах ясно и кратко кое не ме кефи - място и дата за национален събор не се решават за толкова кратко време и от шепа хора, защото 17 човека са има няма 15-20% от всички присъстващи. Пощата ми е пълна с всякакви безинтересни известия, а за това важно събитие нямаше... нямаше и тема в раздела на членовете поне да видим някой от нас има ли идеи за място и желание да организира нещо.Това ме дразни, а не хората.
Мисля,че няма смисъл повече да обсъждаме темата. Не ме кефи как се решават нещата, не съм и особено впечатлен от дестинацията, но в крайна сметка събитието не е с задължителен характер. Весело изкарване!

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Събор 2020

Мнение от Денис И. » 26 фев 2020 19:16

Съгласен съм и с Коцето и със Сашо. Като аз имам вина в това, че не пуснах масово ЛС на всички с темите за събора, както правех други години, но не съм го направил с цел да няма гласност и решенията да се вземат от 15 човека, а защото просто последните 2 седмици ме нямаше, както няма да ме има и следващият 1 месец. Така че, Коце и аз съм толкова изненадан, колкото и ти :) Но пък ми се ходи на събор и ще отида където и когато и да е, стига да не ме налегнат същите задачи като тези, заради които не успях да следя форума последните 2 седмици.
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

милен
Регистриран: 21 април 2008
Автомобил: ВАЗ 21061

Събор 2020

Мнение от милен » 05 мар 2020 20:36

Може ли да се помисли по идеята за посещение на ретро музея във Варна? Струва ми се че трудно ще може да се вмъкне в програмата, понеже ще трябва да се съобразим с работното му време. Предвид голямото разстояние до събора на повечето членове, се предполага че те ще дойдат по обяд и ще са изморени. Но все пак моля Пламен ако прецени че е възможно да го включим в програмата. Хем ще разходим жигите из Варна.

Потребителски аватар
plamil
Регистриран: 04 февруари 2009
Автомобил: ВАЗ 21043
Контакти:

Събор 2020

Мнение от plamil » 07 мар 2020 18:01

Asparuhovo.png
Би могло да се помисли ... стига да не беше на 80 километра от Варна.
Пускам картата, за да се ориентират хората къде се намира село Аспарухово
Има квартал Аспарухово край Варна, а има и село Аспарухово, бургаски окръг, така че, цирка е пълен.

Отговори

Върни се в “Срещи”