Проблем с карбуратора:

Ремонти и обслужване
2101 • 2102 • 2103 • 2104 • 2105 • 2106 • 2107
porsche_power
Регистриран: 27 юли 2010

Re: Проблем с карбуратора:

Мнение от porsche_power » 14 юни 2011 22:45

А откакто го смени ли почнаха проблемите. Питам щото и аз се излъгах та си взех нов, оказа се че със стария работеше много по-мазно с новия как прекъсваше и не можеше да качи високи обороти направо не ми се говори.

Потребителски аватар
Slavi
Регистриран: 05 февруари 2011

Re: Проблем с карбуратора:

Мнение от Slavi » 23 юни 2011 00:05

Моя карб е оригинален :)
Като го почистих спря да ми праи чакмаци :)

2103_
Регистриран: 04 март 2018
Автомобил: ВАЗ 2103

Проблем с карбуратора:

Мнение от 2103_ » 19 яну 2019 22:53

Здравейте колеги, за да не отварям друга тема искам да попитам тук :( Колата изведнъж спря да работи нормално... преди 5 месеца карбуратора е регулиран и работеше по часовник и не се чуваше... Сега всяка сутрин се държи различно, преди докато намалявах на неутрална или превключвах на легнал полицай на по долна скорост разтрисаше и гаснеше (по едно време нямаше празен ход и трябваше да седи на смукач, сега в момента има, и работи как до го нарека.. нещо като стар мерцедес на дизел..) При подаване на газ глъхне почти до гаснене а като съм на скорост пак глъхне и след това изведнъж се изстрелва. Горивен филтър нямам, карбуратора не знам каква марка е, колата е 2101
Забравих да спомена, че преди при яко изфорсиране губеше обороти и гаснеше (сега се пооправи) гърнето почерне и започна да пуши, ново е и започна да има някакъв гаден конденз, при старото нямаше ако има нещо общо
:?:
Всичко се случи изведнъж... на светофара си работеше и след 100 метра пред нас прекъсваше. Да не е запушен жигьор или какво?

Отговори