Онлайн магазин за оригинални авточасти за Лада

Жълтия звяр / The yellow beast

Интересни клипове и снимки взети от мрежата или собствени такива.
eXisTeNcE

Re: Жълтия звяр

Мнение от eXisTeNcE » 18 апр 2008 18:09

denis4o написа:Около 180 по последни данни ... :twisted:
Доказано ли е това твърдение... защото от край време я помня в Х2... а там освен някой лъжлива Лада доста малко са 180 коня... да върви добре не са нужни само коне... ами и добре направено купенце... доказва се по нашите трасенца... Не се заяждам, просто питам дали наистина са реални и сигурни... (не че ми пука особенно, ама пък да е ясно). Но лично аз се съмнявам от това което аз съм видял... може аз да имам грешни преценки... които са по-запознати или собственика нека се изкаже. ;)

Потребителски аватар
Денис И.
Председател на ЛКБ
Регистриран: 01 март 2008
Автомобил: ВАЗ 21099
Контакти:

Мнение от Денис И. » 18 апр 2008 19:43

Не е мерена на стенд.

П.П. Оправи си телефона в профила ...
http://www.ladaclub-bg.com - новини, статии, полезна информация, рекламни материали

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Регистриран: 18 април 2008
Автомобил: ВАЗ 2106
Контакти:

Мнение от Frysco » 19 апр 2008 02:23

Не желая да си давам телефона във форума, благодаря за напомнянето.

Колата не е мерена, но това изобщо не означава, че не е бърза.Да е бърза е комплекс от неща, едно нещо от които е мощноста и въртящия момент на двигателя.Заедно с останалите са навързани във верига, резултата от която е че тази кола е конкурент-има класирания от раликрос и от планинско, които доказват това.Неслучайно се нарича "кошмара на Мичкин", защото на две планински самарата би убедително неговото време.Стабилноста, теглото, пилота са не по маловажни от конските сили, тъй че не виждам какво сте се захванали с тях.

Потребителски аватар
Dragan_Trial
Регистриран: 08 март 2008
Контакти:

Мнение от Dragan_Trial » 19 апр 2008 02:49

Конските сили са важни за всеки един форум ... така е устроен живота!
Масата се интересува точно от неща като конските сили - хванете един Г-Тек и кажете някакво число да си го коментират! :)

Потребителски аватар
alexma3x
Регистриран: 15 април 2008

Мнение от alexma3x » 19 апр 2008 03:32

А ако масата си е просто маса и не заслужава да и се дава подробна информация защото каквото и да и споделиш тя си знае своето типично по-български :lol:

Точно пък тук не виждам никакъв смисъл в даването на конкретни данни - потребителите на стария и този форум обичат да философстват на коляно и корем - което ги изпълва с чувството, че разбират и са важни, а всъщност се самозалъгват временно защото ръждясалата им Лада стои под прозореца и нито те нито някой друг вече е в състояние да я оправи. Те не могат да я приведат и да я карат в изряден вид пък камо ли сериозни тунинги да се правят, но да философстват много обичат - то си е почти като да тунинговаш...

/има и изключения от форумната маса, но те се броят на пръсти и "покрай сухото гори и мокрото" след като са се хванали на хорото /

Аз лично се радвам че ВЕЧЕ НЕ МЕ оприличават с по горе описаната маса защото инкога НЕ СЪМ БИЛ, няма и да СТАНА като тях...

Който не го кефи какво казвам значи е в матрицата и да вземе да пийва некви хапчета да се събужда, че си еб@ло мамата от философи вече...трябват войници, а не манекенки...

Потребителски аватар
MARTO 16V
Регистриран: 13 април 2008

Мнение от MARTO 16V » 23 май 2008 15:13

Дайте някакво инфо повече за самарката, всеки ден я гледам и ми пълни душата. ;) С какви части я карат? Повече подробности за ДВГ-то може ли, ще съм ви много благодарен. :)

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 23 май 2008 15:37

Как тъй всеки ден я гледаш, като си е в гаража в Плевен?

Части има от всякакви коли, двигателя е от нива... 1800 кубика.

Потребителски аватар
MARTO 16V

Мнение от MARTO 16V » 23 май 2008 16:26

На клипа ;) А, де да можех да я видя наживо :( Много образно казано 1800 и тва е друго карбуратор/и туй онуй има ли :roll:

Потребителски аватар
Frysco
Зам. председател на ЛКБ
Контакти:

Мнение от Frysco » 24 май 2008 21:22

Ми то почти нищо стандартно няма бе човек, кво да ти кажа. А и не е моя колата, че да разправям кво е пипано. Карбураторите са 45-ици. Не много голям вал и не много голяма степен на сгъстяване, тая сила я вади най вече от центровка на карбураторите.

Потребителски аватар
MARTO 16V

Мнение от MARTO 16V » 24 май 2008 22:57

Прав си така е! Все пак благодаря за инфото. ;)

Отговори