Нива 1,7i студена пали, топла когато тя реши.

Ремонти и обслужване
Нива • 4х4 • Шеви-Нива
Потребителски аватар
viksanlg
Регистриран: 26 октомври 2010
Автомобил: Лада Калина
Контакти:

Мнение от viksanlg » 23 юли 2020 16:17

Аз пък мисля ,че си се справил чудесно. Имал си желание да намериш проблема,открил си го и има ефект. Поздравления! Друг е въпроса ,че познавам хора които в сервизите не могат да им намерят проблемите и се набутват не със стотици, а дори с над 1000 лева заради грешна диагноза...Не се знае и на новата помпа ще и дойде един ден времето дали днес,утре или вдругиден. Грешно е да сравняваш на различните модели коли ,а и поколения , наляганията на бензиновите магистрали. На Калината по стандарт е от 3,6 - 4.0 макс. Дай Боже повече такива мераклии като теб и мен да се опитват да решат проблемите си сами макар и да се поизцапат ,че нещо се поразвалихме и от нация техническа, станахме консуматорска.

Потребителски аватар
LADA-2107
Член на Лада Клуб България
Регистриран: 13 април 2008
Контакти:

Мнение от LADA-2107 » 24 юли 2020 13:59

Благодаря за добрите думи! Радвам се, че писа, защото вече бях започнал да мисля, че сам пиша и сам си отговарям. Във форума е така от доста време вече, но все пак пуснах тема. Един човек с моя проблем да има, който да я прочете, пак ще е добре.

По една или друга причина преди време купих уж нормална кола на която уж да може да се разчита. Не е от евтина марка, не е и прекалено нова, с идеята да е позната на майсторите и да могат да я правят без да се чудят. Познай - пак се налага да правя аз. Не съм очаквал, че ще е така. Очаквах, че като имаш "нормална" кола - караш я в сервиза оставяш я, после плащаш и си готов, ама..... Обстоятелствата ни принуждават да ставаме майстори.

Последното ти изречение - колко е варно само!!! Тъжна картинка.

Отговори

Върни се в “Нива 4х4”