ВАЗ 21061 - GoDGuarD

Описание на автомобилите на потребителите - снимки, данни и история
Потребителски аватар
GoDGuarD
Регистриран: 22 юни 2008

ВАЗ 21061 - GoDGuarD

Мнение от GoDGuarD » 28 юни 2008 19:52

Нов съм в този форум колеги и бих искал да кажа здравейте на всички ;)
ето я и моята Класика
IMG_0002.JPG
IMG_0003.JPG
Lada.jpg
Picture 001.jpg
Колата е купена от Бяла 85-та година от баща ми и в момента е на 110000 реални километра.Много е запазена като цяло но тъй като баща ми пътува и няма време да я кара поен аз задалженията по нея след брат ми ;)
Миналата година брат ми сменя гумички на клапани,сегменти,масло,нов карбуратор,свещи,акумулатор,свалихме я и напълнихме амортисьорите,нов волан(знаете кой ония турските за 25лв :lol: )спортен вал,нови дискове и накладки,аларма с централно на предните врати и още куп глупости.Също така е боядисвана миналото лято,но тоя който я е боядисвал си е оставил ръцете.. започна да се появява ръжда.Не е кой знае какво дребни забележки но все пак..Купих 1 спрей COSMOS и поправих що годе козметичните забележки но малко си личът така че ако някои знае добър бояджия във Варна да пусне 1 ЛС.Също така си мисля и за едни лети джанти 14ки,5 степенна скоростна кутия и малко оптичен тунинг като взаимствам проекта от тази снимка
129.jpg
Много хора са искали да я купуват но това си е семейна реликва и не се продава :P

Потребителски аватар
Живков
Регистриран: 12 април 2008

Re: Моята Лада 21061

Мнение от Живков » 29 юни 2008 01:31

Не, не си нов, поне колата не. Снимки на тази Лада има в стария форум. ,, Хубаво е Ладето..." така де, и аз съм съгласен. Тази си струва да се върне в оригинал.

Потребителски аватар
GoDGuarD

Мнение от GoDGuarD » 29 юни 2008 04:24

Определено съм нов колега ;) Брат ми се занимаваше с тази кола преди 2-3 месеца.Той се беше регнал в този форум,явно от него ти е позната колата :roll: Но той реши да премине към западна марка автомобил и предостави ключовете на мен аз да се грижа за белия лебед :lol:
Между другото преди около 5 месеца колата прегря 2 пъти,причината беше износен ремък който се изхлузи 1 път,сложихме го карахме още около 1 седмица и на втората вече тотално се скъса и пак прегря .. и онзи ден като вдигнах щеката за маслото беше малко над минимума.Мисля си че от прегряването може да са се изпържили гумичките на клапаните и тая седмица дето идва ще влиза в бокса!Също трябва да сменя и тампоните на предните амортисьори,че дразни

BA3_2105

Мнение от BA3_2105 » 29 юни 2008 14:56

Колцата е хубавичка! И ако стане както на тази снимка, ще е много хубава! А я сега ми кажи какво му е толку бегачковото на тоя вал ?!

Потребителски аватар
GoDGuarD

Мнение от GoDGuarD » 29 юни 2008 16:27

Не знам колега,аз не съм присъствал при монтажа на вал-а.Само знам че е преправян от жигули за по-добър въртящ момент ;)

Отговори